Sunlift

Doplatok pacienta 0 €

Zdviháky Sunlift je možné prevážať, ale vďaka svojej konštrukcii sú súčasne dostatočne pevné aj stabilné zároveň.

819,72
819,72 €
0 €
L68425

Popis

Pasivný zdvihák Sunlift 130E sa ľahko ovláda a má dostatočnú nosnosť na pokrytie požiadaviek starostlivosti v domácnosti. Je určený pre ľudí, ktorí potrebujú ľahké, ľahko prenosné použitie alebo ktorí sa musia pohybovať v malom priestore.

Hrazda

Hrazda má protišmykovú povrchovú úpravu a konštrukciu s krížovým hákom, ktorá zabraňuje uvoľneniu popruhu postroja/závesu. Kotevný bod na hrazde je tiež zakrytý, aby si doň používatelia nemohli zachytiť prsty.

Veľmi pevná konštrukcia

Model sa vyznačuje výnimočnou tuhosťou vďaka pokročilej konštrukcii všetkých pohyblivých spojov, ktorá eliminuje vôlu a ponúka bezpečný pocit pri plnom zaťažení.

Inovovaný dizajn prepožičiava zdvihákom Sunlift atraktívny a moderný vzhľad. Všetky modely boli vytvorené s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a ľahkú obsluhu.

2x-gélová bezúdr. bat.: 12V
Kapacita batérie:
60 cyklov (hore/dole)
4,5 Ah
Hmotnosť el. verzie: 33,9 kg
Šírka: 540 mm
Dĺžka: 1130 mm
Predné kolieska: 75 mm
Zadné kolieska: 100 mm
Svetlá výška: 20 mm
Nosnosť: 130 kg

Návod na použitie nájdete tu

zdvíhacie zariadenie

 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sunlift”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.

  Možno by sa Vám páčilo…

  • OXFORD PRO Advance

   Vďaka možnosti zloženia je vhodný na domáce použitie pre náročného užívateľa, prípadne pre menšie opatrovateľské prevádzky.

  • OXFORD PRO Journey

   Kompaktný, prenosný a skladací zdvihák s najlepšou funkčnosťou vo svojej triede.

  • BREEZY RelaX

   Multifunkčný invalidný vozík ponúka všetok dostupný a potrebný komfort pre najťažšie druhy postihnutia.

  • OXFORD Voyager (prenosný)

   Kdekoľvek je potrebné vyriešiť zdvíhanie stropným systémom, hlavne pokiaľ nie je možné použiť fixný systém, Voyager Portable a Easytrack sú tou najlepšou voľbou.