OXFORD PRO Advance

Vďaka možnosti zloženia je vhodný na domáce použitie pre náročného užívateľa, prípadne pre menšie opatrovateľské prevádzky.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

Zdvíhacie zariadenie Advance predstavuje veľký krok v dizajne a funkčnosti. Vďaka použitiu moderných výrobných technológií patrí medzi najštýlovejšie a funkčné zdviháky vo svojej triede.

Vzhľadom k výkonu tohto zdviháka pre invalidov by sa dalo očakávať, že bude veľký a ťažkopádny. Opak je pravdou, zdvihák Advance je malý a veľmi obratný. Vďaka možnosti zloženia je vhodný na domáce použitie pre náročného užívateľa, prípadne pre menšie opatrovateľské prevádzky.

Možné objednať so 4-bodovou polohovacou “kolískou”.

Na rozdiel od ostatných produktov na trhu, zdvihák Advance nepotrebuje na svoje zloženie a uskladnenie žiadne ďalšie náradie. Táto vlastnosť umožňuje užívateľovi bežne cestovať s týmto zdvihákom, bez akéhokoľvek obmedzenia.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OXFORD PRO Advance”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…