OXFORD PRO Presence

Vďaka maximálnej všestrannosti a dômyselne navrhnutej ergonómii sa zdvihák Presence stáva nenahraditeľným pomocníkom a vychádza v ústrety obom stranám, a to ošetrovateľovi i pacientovi.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

Vďaka maximálnej všestrannosti a dômyselne navrhnutej ergonómii sa zdvihák Presence stáva nenahraditeľným pomocníkom a vychádza v ústrety obom stranám, a to ošetrovateľovi i pacientovi.

Presence je zdvíhacie zariadenie pre invalidov schopné splniť všetky Vaše požiadavky.

 • veľký rozsah zdvíhania
 • viac manévrovacieho priestoru pre prácu ošetrovateľa s pacientom
 • nosnosť zdviháka 227 kg
 • možnosť výberu typu hrazdičky pre uchytenie závesu (6- bodová hrazdička, 4–bodová “kolíska”)
 • kompletná ponuka závesov a doplnkov

Potrebujete sa zdvihnúť zo zeme alebo naopak na zem položiť? Zdvihák Presence Vám vďaka svojmu úžasnému rozsahu zdvíhania pomôže. Minimálna výška 6–bodovej hrazdičky od zeme je len 440 mm.

A naopak, potrebujete sa premiestniť napr. z postele? Maximálna výška zdviháka Presence je 1910 mm. Veľký rozsah zdviháka pre invalidov je obzvlášť dôležitý pri rozdielnej výške lôžok, pri použití vysokých matracov a pod.

Podľa typu zvoleného závesu si môžete vybrať medzi 4–bodovou polohovacou “kolískou” v ktorej je záves uchytený pomocou špeciálneho Oxford klipu, alebo 6–bodovou hrazdičkou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OXFORD PRO Presence”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • Sunlift

   Zdviháky Sunlift je možné prevážať, ale vďaka svojej konštrukcii sú súčasne dostatočne pevné aj stabilné zároveň.

  • OXFORD PRO Journey

   Kompaktný, prenosný a skladací zdvihák s najlepšou funkčnosťou vo svojej triede.

  • OXFORD Voyager Portable (prenosný)

   Kdekoľvek je potrebné vyriešiť zdvíhanie stropným systémom, hlavne pokiaľ nie je možné použiť fixný systém, Voyager Portable a Easytrack sú tou najlepšou voľbou.

  • OXFORD PRO Advance

   Vďaka možnosti zloženia je vhodný na domáce použitie pre náročného užívateľa, prípadne pre menšie opatrovateľské prevádzky.