OXFORD PRO Journey

Kompaktný, prenosný a skladací zdvihák s najlepšou funkčnosťou vo svojej triede.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

Nový zdvihák OXFORD Journey je kompaktný, prenosný a skladací zdvihák s najlepšou funkčnosťou vo svojej triede.

Je kompaktný a ľahký, umožňuje ošetrovateľovi jednoduché manévrovanie v obmedzených priestoroch a je zároveň ľahko skladateľný pre úschovu a prepravu.

Na rozdiel od bežne používaných pasívnych zdvihákov poskytuje podporu vďaka širokej ponuke “aktívnych” závesov. Toto všetko podnecuje pacienta k spolupráci v priebehu procesu zdvíhania.

Ako prvý na trhu má nastaviteľnú hrazdu pre uchytenie závesov a úchop klienta. Unikátny mechanizmus nastaviteľnej hrazdy vyhovie takmer všetkým výškam a veľkostiam užívateľa. Je ideálny aj pre transfery z nízkej stoličky.

Závesy sa ľahko upevňujú a poskytujú vynikajúci prístup a podporu v priebehu kľúčových úloh.

 • použitie toalety
 • vstávanie
 • rýchle presuny

Pred tým, ako bol zdvihák Journey zaradený do voľného predaja, bol podrobne testovaný. Spätná väzba zo strany užívateľov zaručuje, že zdvihák Journey je pevný, použiteľný a dostatočne flexibilný pre splnenie potrieb pacientov, ošetrovateľov a prostredia, v ktorom bude používaný.

Zdvihák Journey je vysoko adaptabilné zdvíhacie zariadenie. Dokáže pacienta presunúť z nízkej pozície sedenia do plne vzpriameného stoja.

Podpory kolien sú výškovo nastaviteľné (260 mm). Vďaka tomu má pacient vždy v priebehu zdvíhania pocit podpory a komfortu. Podpory sú profilované a sú doplnené fixáciou nôh pre tých pacientov, ktorí potrebujú ďalšie zaistenie.

Rukoväte sú starostlivo umiestnené tak, aby zaistili optimálny komfort a istotu v priebehu transportu pacienta.

V momente, keď odnímeme zo zdviháka stupačku, zmeníme zdvihák Journey na pomôcku podporujúcu nácvik chôdze. Po odobraní stupačky sa môže pacient postaviť a zdviháka sa iba pridržiavať.


Návod na použitie nájdete tu

návod

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OXFORD PRO Journey”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • BREEZY RubiX

   Invalidný vozík BREEZY Rubix bol navrhnutý tak, aby bol zaistený maximálny komfort akéhokoľvek užívateľa po celý deň.

  • OXFORD PRO Advance

   Vďaka možnosti zloženia je vhodný na domáce použitie pre náročného užívateľa, prípadne pre menšie opatrovateľské prevádzky.

  • Modulárne nájazdy

   Stavebnicový systém nájazdov a podlahových riešení pre vnútorné a vonkajšie použitie.