Hercolino – pás na presun

38,00

Prenosový pás Hercolino je vhodný na prenášanie a presun pacienta.

,

Popis

Prenosový pás Hercolino je vhodný na prenášanie a presun pacienta z miesta na sedenie do stoja, na premiestnenie z jedného sedadla na druhé a na krátke pohyby.

Hercolino umožňuje asistentovi vykonať presun s optimálnym pracovným postojom, čím sa zabráni nadmernému zaťaženiu kĺbov a chrbta, optimalizuje sa kontrola ošetrovaného, rozdeľuje úsilie a vytvára dôvera a pohodlie pacienta. Môžete ho kúpiť priamo na našom eshope

 

UPOZORNENIE:
Hercolino musí používať kvalifikovaný personál alebo odborníci.

Ak máte pochybnosti, ako používať zariadenie, obráťte sa na ortopedického technika alebo kvalifikovaný personál.

Neumývajte v práčke alebo pri vysokých teplotách (nad 30 ° C), pretože by to mohlo poškodiť materiály. Sušte daleko od zdrojov tepla. Skladujte a prepravujte na suchom mieste pri izbovej teplote.
Materiál: polyamid, PVC, polyetylén a polypropylén.

 

Prenosový pás triedy 1 zdravotnícky prístroj vyhovuje smernici 93/42 EHS.

 


 

 

“Produkty ako sú rukavice, oblečenie či drobné vychytávky nie je možné kvôli obmedzeným skladovým zásobám priniesť pred ich kúpou na odskúšanie k Vám do domu, preto sme ich doplnili do nášho eshopu, kde Vám ich kuriér po objednaní doručí priamo domov. ” 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hercolino – pás na presun”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.