Slovenský paralympionik odporúča darčeky pre vozíčkára

Slovenský paralympionik odporúča darčeky pre vozíčkára

Samuel Andrejčík, reprezentant Slovenska v boccii, Vám napísal niečo ako vozičkársky list Ježiškovi. 🙂 Slovo však už prenecháme jemu…

Vianočné sviatky by mali byť o pokoji, radosti a stretávaní sa so svojimi najbližšími. Povedzme si však otvorene, že niekedy vedia byť aj poriadne vyčerpávajúce. Nielenže je treba všetko prichystať, upratať, navariť jedlá a napiecť koláče, k tomu všetkému sa pridáva aj niekedy priam nemožná úloha – kúpa darčekov.

Vybrať darček, ktorý poteší a nezapadne prachom býva občas poriadne náročné. Obzvlášť pokiaľ ide o darčeky určené pre vozičkára. Aj z tohto dôvodu vznikla iniciatíva vytvorenia článku, v ktorom vás prevediem výberom darčekov, ktoré budú určite originálne, potešia, pomôžu a s určitosťou nájdu svoje miesto u vášho blízkeho.

Lyže Wheel Blades

 

Ako lepšie odštartovať prezentovania vianočných darčekov, ak nie práve lyžami? Veď Vianoce, sneh a lyžovačka predsa sú neoddeliteľnou súčasťou každej zimy. A aj keď to možno znie na prvý pohľad ako science fiction, áno, aj vozičkári môžu lyžovať.

Práve k tomu sú určené lyže Wheel Blades, ktoré sa upínajú na predné kolesá mechanických vozíkov a komfortne tak prekonávajú snežné prekážky na chodníkoch, ale poradia si aj s menšími svahmi. Ide o dokonalú pomôcku na zimné obdobie a zabáranie predných kolies do snehu už viac nebude žiadnym problémom. Lyže sú kompatibilné na široké portfólio kolies invalidných vozíkov a kočiarov a nasadzujú sa jednoduchým zacvaknutim


Fatwheels offfoad kolesá

Do snehu, lesa, či na trávu na galuskách? To asi nie. Preto ak je váš blízky nadšencom adrenalinovej jazdy, určite mu urobíte radosť skvelými offroadovými kolesami do každého terénu.

Nespornou výhodou je najmä fakt, že aj napriek robustnému dizajnu nie je potrebné prestavovať brzdy a tak len na rýchloupínacích oskách prehodíte kolesá a adrenalinový zážitok sa môže začať.


Štýlové oblečenie

A teraz na chvíľu späť ku klasike. Pokiaľ si nie ste istí, že váš blízky ocení trošku adrenalínu, vyhýba sa horšiemu terénu a budete to chcieť zahrať na istotu, oblečenie bude tým správnym darčekom, ktorý hľadáte.

Nízky sed na nohaviciach, krátke mikiny, pre ktoré máme celý deň odhalené kríže, alebo neforemné rukávy, ktoré sú neustále špinavé od kolies? Nič z toho už nebude problém…

Pre tých, ktorí majú problém s klasickým zipsom na nohaviciach bude určite vhodnou alternatívou magnetický uzáver. V predajniach LetMo, ale aj na e-shope, nájdete štýlové kúsky, ktoré určite potešia a vozičkári ich ocenia najmä preto, že sú šité pre ľudí, ktorí v sede trávia väčšinu času počas dňa. Pri prehliadke jednotlivých modelov si naozaj poviete, že sa myslelo na všetko.


Príslušenstvo k vozíku

Všetci to poznáme. Mobil, peňaženka, kľúče a ďalšie veci, ktoré potrebujeme mať so sebou na našich cestách. Kde to ale dať, keď nie všetky vozíky na tieto potreby myslia? Myslí na to však LetMo, ktoré má vo svojom repertoári kvalitné vybavenie od firiem ako Kinetic Balance, Quokka a ďalších a ponúka jednoduché a komfortné riešenia prostredníctvom rýchloupínacích puzdier, tašiek a vakov rôznych veľkostí, ktoré určite oslovia mnohých. Výhodou sú uzávery na magnet a tiež zipsy upravené tak, aby ich zvládli používať aj ľudia s hendikepom horných končatín. Posúďte sami.


Darčeková poukážka

Ak si stále nie ste istý výberom toho správneho darčeka pre vášho blízkeho, LetMo má pre vás v ponuke ešte jedno riešenie. Na svojom e-shope pridáva eshop.letmo.sk možnosť zakúpenia darčekových poukážok v hodnote od 50€ do 500€. Svojich blízkych tak môžete prekvapiť poukážkou a výber už necháte priamo na obdarovaného.

A prečo vlastne LetMo? Po vyše 15 rokoch od môjho prvého nákupu môžem s určitosťou povedať, že ide o tím profesionálov, ktorý vás nikdy nesklame. Zo všetkého najviac oceňujem profesionálne poradenstvo pri nákupoch, perfektný servis, no najmä priateľský prístup od prvého stretnutia. 

V prípade, že vás článok oslovil, ale máte aj ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať konzultantov LetMo na adrese info@letmo.sk alebo využite priamo chatovacie okno na webe www.letmo.sk.

Prajem vám príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu vašich najbližších a spoločnú radosť zo zakúpených darčekov.

Samuel Andrejčík

 

Napíšte váš názor