Podľa diára to vyzerá vždy lepšie

pridavny pohon Wheeldrive

Podľa diára to vyzerá vždy lepšie

Priatelia, kamaráti,
celý rok sa niesol v hektickom rytme.

Vlastne som mal permanentný pocit, že nič nestíham a že nápadov je viac ako hodín v každom dni.

V posledných hodinách tohto roka som si zobral už končiaci diár a len tak sa začítal do starších mesiacov. A s každým ďalším otočením stránky som si užíval, čo všetko je za nami. A nemyslím tým len úspechy.

Podarilo sa nám získať zastúpenie na nové produkty, ako sú odpružená kolesá Loopwheels, tašky na vozíky Quokka, novú edíciu chrbtových opierok Tarta Emys, dosiek Buffalo alebo prídavný pohon WheelDrive.

 

 

Skvelé okamihy sme prežívali aj pri získaní každej z medailí na paralympiáde v Riu.

Dostali sme ale tiež trochu poza uši, keď sa niektoré kombinované zákazky nepodarili tak rýchlo, ako sme chceli. Vlastne nás to vrátilo na zem, aby sme sa trošku ukľudnili. Za to patrí dodatočná vďaka aj Ivovi Habanovi, aj Petrovi Zaťkovi, že zostali nároční, aj keď sme si mysleli, že každý musí pochopiť dôvody a našu “nevinnosť”.
Nemusia. Ale bola to veľká škola, ktorá nás donútila trochu vyladiť vnútropodnikové procesy.

Starosti boli okamžite striedané radosťou z projektu Vozickar.sk, pri ktorého zrode sme boli a už atakuje návštevnosť cez 16.000 prístupov za mesiac. Je  to pri tomto špecifickom odbore celkom príjemný výsledok a to nás ešte len veľké nápady čakajú.

Skrátka, rok 2016 bol plný emócií a zážitkov a vďaka zaň patrí Vám všetkým.

Jedno špeciálne vďaka patrí našej najvernejšej fanynke Lydke Lazovej, ktorá nevynechá žiadnu príležitosť, aby nám poslala pozdrav z ciest a pred chvíľou nám priala telefonicky k novému roku. To je niečo, čo veľmi presahuje bežné vzťahy v podnikaní.

Na každého z Vás sa tešíme v prichádzajúcom roku a verte, že máme diár plný veľkých noviniek.
Bude to jazda a už teraz vieme, že budeme potrebovať viac šikovných ľudí.

Všetko najlepšie do nového roku praje za celý tím Letmo Mirek Zeman…

Napíšte váš názor