Máte niečo nové?

zdvihak do automobilu Sedax EasyLift 100

Máte niečo nové?

V sobotu bola v areáli Zelenej vody v Novom Meste tradičná akcia paralypijského výboru Paráda. Skvelá atmosféra, nadšené deti, proste pohoda (teda Paráda).
Stretol som mnoho známych tvárí a keď som tak stál v rade s dcérou na odovzdanie súťažnej kartičky, opýtala sa ma Veronika Vadovičová: „A čo máte teraz nového?“

Síce som niečo odpovedal, ale neskôr som si uvedomil, že Vám píšeme aktuality z Vozickar.sk, pozvánky na akcie popr. posielame magazíny, ale tak trochu zabúdame na to, čo máme nového v technických riešeniach pre vozičkárov.

Často sa s niektorými z Vás stretávam a mám pocit, že viete o našich novinkách, ale možno to tak nie je.

Preto nielen pre Veroniku, ale aj ďalších z Vás, uvádzam novinky, z ktorých mám v poslednej dobe obzvlášť radosť.
(A ona mi snáď odpustí, že je tento e-mail toľko o nej…)

Ak Vás čokoľvek z uvedeného zaujme, môžete kľudne odpovedať priamo na tento e-mail.

Prajeme Vám príjemné čítanie a pekný deň!

miroslav-zeman

Miroslav Zeman
LETMO SK

 


 

Náš najpredávanejší vozík, Quickie Xenon, bol predstavený vo svojej druhej generácii. Nízka hmotnosť zostala, ale môžete si ho vybrať ešte viac podľa svojho vkusu a došlo k ďalšiemu zvýšeniu pevnosti rámu. Teraz je k dispozícii v troch verziách. S odklopnými stupačkami, otvoreným rámom s pevnou prednou časťou, ale tiež ako kombinácia týchto prístupov, tzv. verzia hybrid (integrovaná predná časť s uzavretým spodným rámom).

 


Máme novinku aj pre extrémnejšie nasadenie. Nový odpružený vozík ICON. Viac vo videu.

 


Už čoskoro predstavíme nový sedací systém SEDEO Ergo. Systém, ktorý rieši nielen kvalitné sedenie, ale tiež jednoduchý presun z vozíka. Viac vo videu.

 


Na WheelDrive sa veľmi teším. Máme mnoho skúseností s “asistenčnými” systémami, ale tento je proste iný. A bude sa Vám páčiť.

 


Ešte chvíľu zostaneme pri elektrických vozíkoch. Rodinu ovládačov R-net čoskoro obohatí model s extra veľkým displejom. Okrem pohodlného prístupu k ovládačom, ponúka tiež vstavaný Bluetooth a výstupy na externé tlačítka, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek na vozík. Viac vo videu.

 


Príjemným doplnením systému R-net je tiež samostatný ovládač na polohovacie funkcie. Je na užívateľovi či si vyberie tlačítka, alebo páčky.

 


Sortiment LETMO nedávno obohatil zdvihák do automobilu s názvom EasyLift. Dobre ho popisuje priložené video, ale ešte lepšie ho spoznáte v praxi – máme pripravené predvádzacie vozidlo, v ktorom môžete na vlastnej koži zdvihák vyskúšať.

 


Jednou z najúspešnejších noviniek posledných mesiacov je chrbtová opierka TARTA Emys. Modulárny systém pri ktorom si vyberiete správnu výšku, kontúrovanie a uhol presne podľa toho, ako potrebujete.

 


V tomto videu sa tí, čo ovládajú angličtinu dozvedia viac o novom systéme pohonu NuDrive Air. Je to veľmi inovatívny systém, ktorý ocenia hlavne užívatelia vozíka so zníženou silou. Viac o NuDrive Air TU

 


Poslednou novinkou je séria ovládačov od dánskej spoločnosti TKS, ktorá umožňuje špecifickej skupine užívateľov elektrických vozíkov nielen jazdiť, ale tiež komunikovať. Viac TU…

iHandle4

 


 

 

 

 

 

Napíšte váš názor