LetMo v New Yorku so Samuelom Andrejčíkom

LetMo v New Yorku so Samuelom Andrejčíkom

Samuel Andrejčík. Ak ste s nami už dlhšie, musí vám byť jasné o koho ide. Vďaka Samuelovi sa dostali LetMo produkty do New Yorku a vďaka LetMo produktom sa Samuel dostal do New Yorku. Na začiatok treba podotknúť, že ak vás zaujímajú Samuelove fotky zo. všetkých ciest, jeho Instagram stojí za to!

Vyspovedali sme Samuela a spravili pre vás užitočné interview, kde sa dozviete o jeho zážitkoch na cestách, ktoré sa týkajú (nielen) bezbariérovosti. V celom interview Samuel poskytuje užitočné rady, ale aj odporúčania na produkty.

Samuela sme pre tých, ktorí ho nepoznajú nepredstavili zámerne. Hneď v prvej otázke sme ho poprosili, aby tak urobil sám, nech sa na začiatok trošku zapotí. 🙂


Predstav sa tým, ktorí ťa nepoznajú v 10-tich slovách.

Kombo športovca, doktoranda na vysokej škole a človeka, ktorý sa snaží zlepšiť životy aj iným hendikepovaným v okolí (a evidentne nevie napočítať do 10 🤣).

Prečo cestuješ najčastejšie? Kvôli akým aktivitám?

Drvivú väčšinu mojich cestovaní absolvujem v súčasnosti kvôli športovým aktivitám, pre...

Prihláste sa do LetMo PLUS+ zóny

LetMo PLUS+ sme s kolegami pripravili preto, aby sme Vám prinášali vždy niečo naviac. Viac noviniek zo sveta, viac znalostí, viac detailov a viac výhod v podobe pozvaní na podujatia či špeciálne zľavy.

Registrácia je bezplatná.

Už ste členom? Prihlásiť

1 komentár

  • Mirek Zeman

    9. decembra 2022 - 12:02

    👍🏼

Napíšte váš názor