Jednokomorová ROHO, nízky profil

Doplatok pacienta 42,59 €

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

369,59
327,00 €
42,59 €
L60970

Popis

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov, ale aj liečbu už existujúcich preležanín. Sedačka s výškou 5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

 


Podložky jednokomorové s výškou buniek 5 cm sú vhodné pre aktívne osoby s potenciálnym rizikom vzniku dekubitov a štvorkomorové pre paraplegikov a osoby s menšou skoliózou či jednostrannou amputáciou dolnej končatiny.

Jednokomorová Štvorkomorová Rozmer
1R88LPC QS88LPC (38 cm x 38 cm)
1R89LPC QS89LPC (38 cm x 43 cm)
1R99LPC QS99LPC (43 cm x 43 cm)

 


8

Prepúšťanie vzduchu pri 4-komorovej sedačke, ktorá môže fungovať tiež ako 1-komorová.
4-komorové prevedenie zaisťuje stabilizáciu sedu, umožňuje distribúciu vzduchu pri zmene polohy sediacej osoby (stačí len zasunúť zelený koniec prepúšťacieho ventilu, vzduch sa prepustí podľa usadenia užívateľa a toto nové rozloženie vzduchu sa zaistí zasunutím červeného konca).Čistenie sedačky ROHO


 

článek dekubity

 

 

 

 

 

 

 


Návod na použitie nájdete tu

sedačka do vozíka

 

Ďalšie informácie

Výška sedačky

5 cm

Hmotnosť

1,1 kg

Nosnosť

bez obmedzenia

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jednokomorová ROHO, nízky profil”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…

 • Sedačka ROHO Mosaic

  Základná Roho sedačka vhodná ako doplnkové antidekubitné riešenie. Ideálna do auta, lietadla alebo ako sekundárna sedačka na zmenu štýlu sedenia.

 • Štvorkomorová ROHO, stredný profil

  Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 7,5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

 • Jednokomorová ROHO, vysoký profil

  Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 10 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

 • JAY Balance

  Perfektná vyváženosť medzi ochranou pokožky a stabilitou.