Jednokomorová ROHO, nízky profil

Doplatok pacienta 42,59 €

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

369,59
327,00 €
42,59 €
L60970

Popis

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov, ale aj liečbu už existujúcich preležanín. Sedačka s výškou 5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

 


Podložky jednokomorové s výškou buniek 5 cm sú vhodné pre aktívne osoby s potenciálnym rizikom vzniku dekubitov a štvorkomorové pre paraplegikov a osoby s menšou skoliózou či jednostrannou amputáciou dolnej končatiny.

 

Rozmery ROHO


 


 

článek dekubity

 

 

 

 

 

 

 


Návod na použitie nájdete tu

 

Ďalšie informácie

Výška sedačky

5 cm

Hmotnosť

1,1 kg

Nosnosť

bez obmedzenia

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jednokomorová ROHO, nízky profil”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • JAY Balance

   Perfektná vyváženosť medzi ochranou pokožky a stabilitou.

  • Štvorkomorová ROHO, stredný profil

   Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 7,5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

  • Sedačka ROHO Mosaic

   Základná Roho sedačka vhodná ako doplnkové antidekubitné riešenie. Ideálna do auta, lietadla alebo ako sekundárna sedačka na zmenu štýlu sedenia.

  • Jednokomorová ROHO, vysoký profil

   Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 10 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.