Štvorkomorová ROHO, vysoký profil

Doplatok pacienta 42,59 €

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 10 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

369,59
327,00 €
42,59 €
L60970

Popis

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov, ale aj liečbu už existujúcich preležanín. Sedačka s výškou 10 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú. Dosahuje vďaka svojej výške ešte lepšie výsledky, vzhľadom na veľmi nízky protitlak systému. Tým zabezpečuje dostatočné prekrvenie tkaniva aj pri dlhodobom sedení.

 


jednokomorová/štvorkomorová ROHO sedačka

 

Prepúšťanie vzduchu pri 4-komorovej sedačke, ktorá môže fungovať tiež ako 1-komorová.

4-komorové prevedenie zaisťuje stabilizáciu sedu, umožňuje distribúciu vzduchu pri zmene polohy sediacej osoby (stačí len zasunúť zelený koniec prepúšťacieho ventilu, vzduch sa prepustí podľa usadenia užívateľa a toto nové rozloženie vzduchu sa zaistí zasunutím červeného konca).

 

 


 Podložky jednokomorové a štvorkomorové s výškou buniek 10 cm sú vhodné pre osoby s vyšším rizikom vzniku preležanín (kvadruplegikov). Štvorkomorové zaisťujú správnu a stabilizovanú polohu.

Jednokomorová Štvorkomorová Rozmer
1R88C QS88C (38 cm x 38 cm)
1R89C QS89C (38 cm x 43 cm)
1R99C QS99C (43 cm x 43 cm)

Rozmery ROHO


článek dekubity

 

 

 

 

 

 

 


Návod na použitie nájdete tu

sedačka do vozíka

Ďalšie informácie

Výška sedačky

10 cm

Hmotnosť

1,7 kg

Nosnosť

bez obmedzenia

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Štvorkomorová ROHO, vysoký profil”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • Štvorkomorová ROHO, stredný profil

   Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 7,5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

  • Sedačka ROHO Mosaic

   Základná Roho sedačka vhodná ako doplnkové antidekubitné riešenie. Ideálna do auta, lietadla alebo ako sekundárna sedačka na zmenu štýlu sedenia.

  • JAY Balance

   Perfektná vyváženosť medzi ochranou pokožky a stabilitou.