JAY J2

Doplatok pacienta od 866,00 €

Sedačka pre klientov s vysokým rizikom vzniku dekubitov. Má vysoký efekt na podporu stability panvy, jednoducho sa upravuje tak, aby vyhovovala špecifickým potrebám užívateľa.

866,00
0 €
od 866,00 €

Popis

Sedačka pre klientov s vysokým rizikom vzniku dekubitov. Má vysoký efekt na podporu stability panvy, jednoducho sa upravuje tak, aby vyhovovala špecifickým potrebám užívateľa. JAY J2 je zložená z pevnej penovej podložky, ktorá poskytuje optimálne polohovanie panvy a z podušky  JAY Flow™, ktorá obsahuje viac než 5 cm hydrokoloidu, uzavretého vo veľkom vaku.článek dekubity

So sedačkou JAY J2 je možné kombinovať množstvo prídavných komponentov, ktoré nájdete v JAY J2 kufri.

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “JAY J2”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • JAY Active

   Nová JAY Active je sedačka s pomerne nízkym profilom, ktorá aktívnym užívateľom zjednodušuje presuny z vozíka a na vozík.

  • JAY J3

   Modulárny sedací systém JAY3 vyniká špičkovou redistribúciou tlaku, optimálnou stabilizáciou panvy a vylepšeným odvodom tepla a vlhkosti.