JAY Active

Doplatok pacienta 351,19 €

Nová JAY Active je sedačka s pomerne nízkym profilom, ktorá aktívnym užívateľom zjednodušuje presuny z vozíka a na vozík.

448,50
97,31 €
351,19 €
L69875

Popis

Ochrana pokožky pre aktívnych vozičkárov

JAY Xtreme Active je ľahká a nízkoprofilová sedačka určená pre aktívny pohyb a jednoduchá na prenos. Poskytuje úľavu od tlaku pre aktívnych vozičkárov, hydrokoloid maximalizuje ochranu pokožky a znižuje trenie.
článek dekubityDvojitý obal sedacieho systému podporuje prúdenie vzduchu a efektívne  odvádza teplo a vlhkosť. Stehná môžu byť podložené prídavnou sadou pre väčšiu stabilitu.

 

 

Technológia dvojitého obalu sedačky

Vnútorný a vonkajší obal zabezpečuje dobrú mikroklímu a efektívnu ochranu pri inkontinencii. Vnútorný obalový materiál  je vodeodolný, jednoduchý na utieranie a čistenie. Vodeodolný zips zaručuje, že penový základ ostane v suchu, zatiaľ čo vonkajší poťah umožní odvod tepla a vzduchu ( pre zachovanie integrity pokožky).

wheelchair-cushion-dual-cover

 

Dve možnosti hydrokoloidného vaku

Štandardný hydrokoloidový vak  poskytuje stredné až vysoké rozloženie tlaku. Alternatívny zväčšený hydrokoloidový vak obsahuje väčšie množstvo hydrokoloidu pre optimálne ponorenie a prerozdelenie tlaku v oblasti panvy. Je určený pre vozičkárov s pokročilou svalavou atrofiou, ktorí potrebujú viac hydrokoloidu, ale nechcú ťažkú vysokoprofilovú sedačku.

pressure-cushion-redistribution-options

 

Podpora stehien

2,5 cm vysoká prídavná sada určená na zvýšenú oporu stehien je veľmi ľahko upínateľná na suchý zips. Tým umožňuje užívateľovi aj dodatočne skúšať ich vplyv na polohu stehien. 

leg-support-components

 

Výber typu poťahu

Okrem mikroklimatického poťahu ponúka  JAY Xtreme Active aj naťahovací poťah a inkontinentný poťah (bez rozdielu ceny). Všetky poťahy je možné prať v práčke na 60 °C a majú našité malé prídavné vrecko na uskladnenie potrebných vecí.

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

34 – 50 cm

Hĺbka sedačky

34 – 50 cm

Hmotnosť

1,7 kg (vo veľkosti 40×40 cm) std. výplň

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “JAY Active”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…