Rok 2021 očami LetMo

Rok 2021 očami LetMo

Vďaka Vám sa nám v roku 2021 podarili veľké veci, ktoré môžeme nazývať spoločnými úspechmi. Dovoľte mi vás v krátkosti previesť rokom 2021 v LetMo.

Vynovený web Letmo.sk

V Letmo tíme sme vnímali, že náš web bol už po rokoch úspešného fungovania trochu vzdialený vašim potrebám. Dali sme mu nový šat a sprehladnili ponuku našich produktov, aby sa vám, pravidelným návštevníkom, orientovalo čo najjednoduchšie.


Rozrastanie LetMo tímu

Mám veľkú radosť, že Letmo tím sa rozrástol o nových servisných technikov a konzultantov, ktorí sú vám vždy k dispozícii. Stačí, ak nám napíšete na info@letmo.sk alebo vyplníte akýkoľvek formulár na webe. Garantujem vám, že tu budú pre vás. 


Noví členovia LetMo rodiny

Pribudlo vás mnoho. Spolu dnes tvoríte rodinu 2400 spokojných klientov, ktorých potreby sa snažíme neustále napĺňať.


Komunitné a servisné dni

Osobné stretnutia s vami sú pre nás najcennejšie. Zažili sme spolu krásne letné dni na rôznych podujatiach na západe aj východe Slovenska. Spolu s našimi servisákmi sme sa postarali o to, aby boli vaše vozíky čisté a v 100% stave.

Pri príležitosti získania štvrtej svetovej značky z oblasti elektrickej mobility PERMOBIL, sme sa rozhodli opäť pozvať priaznivcov Letma do našich showroomov. Medzi našimi elektrickými vozíkmi či prídavnými pohonmi dokonca preskočila iskra, a tak mnohí z vás po nich zatúžili. 


400 najrôznejších produktov 

Či už hľadáte nový vozík, schodiskovú plošinu, bezbarérové vozidlo či tašku alebo držiak na vozík, v LetMo nájdete všetko pod jednou strechou. Polovicu našich produktov si viete objednať okamžite na našom e-shope.


Elektrické vozíky PERMOBIL

Ako exkluzívny predajca na Slovensku sme naše portfólio elektrických vozíkov rozšírili o prémiovú značku Permobil. Elektrické vozíky, ktoré používal sám Stephen Hawking, ktorého vám ale predstavovať určite nemusím. 🙂 


Presťahovaná pobočka Piešťany

Náš showroom v Piešťanoch sme vynovili a presťahovali do nových priestorov. Zorganizovali sme pre vás zopár podujatí, na ktorých si tento showroom získal vaše srdcia. Tak sa z pobočky v Piešťanoch stalo aj komunitné centrum


Zastúpenie ROHO sedačiek

Stali sme sa prvým priamym zástupcom sedačiek ROHO pre Slovensko. To pre Vás  znamená, že podložky prichádzajú už do 7 dní a to v rozmere podľa vašej voľby! Správny sedací systém je pri kúpe vozíka nevyhnutným základom.


Nová pobočka v Prešove

Cítili sme, že napriek celoslovenskému pokrytiu našimi konzultantmi potrebujeme prísť bližšie. Napríklad aj kvôli poskytovaniu servisu pre invalidné vozíky. Od tohto roka sa s nami môžete stretnúť aj v Prešove, vo vôbec prvom showroome na východnom Slovensku


Vozidlá so zníženou podlahou

Nadviazali spoluprácu s overenou značkou na európskom trhu prispôsobených vozidiel pre hendikepovaných. Ide však o sériovú výrobu, preto je cena neporovnateľne menšia. Prvýkrát ste mali možnosť tieto vozidlá preskúmať práve počas našich Power Days.


Takto vyzerala naša spoločná Letmo „jazda” rokom 2021 a my Vám z celého srdca ďakujeme za dôveru a krásne momenty, ktoré s Vami môžeme zažívať. Preto sme si pre vás pripravili aj krátky, no osobný pozdrav:

Na záver Vám chcem v mene celého Letmo tímu popriať pokojné Vianoce prežité v kruhu tých najbližších a veľa zdravia do nového roka! 🙂

Tešíme sa na všetky nové výzvy a úspechy, ktoré nám prinesie rok 2022.

Mirek Zeman

Napíšte váš názor