Ovládače R-Net LED

Cena viď cenník vozíka

Ovládač pre ovládanie svetiel, akéhokoľvek počtu polohovacích prvkov a možnosťou individuálneho programovania jazdných profilov.

Popis

Systém R-Net je špičkový štandard v oblesti elektrických vozíkov. Vo svojej rozšíriteľnosti nemá žiadne hranice.
Verzia R-Net LED používa na indikáciu voľby jednotlivé diódy. Na piktograme vozíka sa vďaka tomu zobrazuje, ktorú časť vozíka budete napr. polohovať. (Vyšší typ, R-Net LCD, zobrazuje všetky funkcie na displayi).

Tento systém je vhodné zvoliť vtedy, keď potrebujete viac ako dve funkcie polohovania, prípadne o nich v budúcnosti uvažujete. (pozn.: už polohovanie stupačiek znamená dve polohovacie funkcie – ľavá/pravá).

R-Net je možné kombinovať s bluetooth modulom, veľkoplošným displayom Omni (s IR výstupom pre ovládanie televízie, klimatizácie apod.) a s množstvom ďalších modulov (viď obrázok).

schema_R-net

 

 

Joystick R-Net je na dvojej prednej strane vybavený konektorom pre nabíjanie.


Návod na použitie nájdete tu

ovládače na elektrický vozík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ovládače R-Net LED”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…