Ovládače pre sprievodcov

Ovládač pre sprievodcu umožňuje kontrolu nad vozíkom a pritom dovoľuje samostatnosť užívateľa napr. v interiéri. (Vhodné napr. pri malých deťoch alebo pri osobách so zníženou orientáciou).

Popis

Ovládač pre sprievodcu umožňuje kontrolu nad vozíkom a pritom dovoľuje samostatnosť užívateľa napr. v interiéri. (Vhodné napr. pri malých deťoch alebo pri osobách so zníženou orientáciou).

Sprievodná osoba môže okrem smeru regulovať aj rýchlosť a prepínať preferenciu, kto vozík ovláda (sediaci užívateľ/sprievod).

Tento doplnok je ideálny v prípadoch, kedy pre bezpečnosť užívateľa na vozíku a jeho okolie nie je vhodné “samostatné pohybovanie” v exteriéri, ale bezpečne zvláda pohyb v známom prostredí (napr. domov/ústav).

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ovládače pre sprievodcov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • Ovládače R-Net LED

   Ovládač pre ovládanie svetiel, akéhokoľvek počtu polohovacích prvkov a možnosťou individuálneho programovania jazdných profilov.

  • Ovládače R-Net LCD

   Tieto ovládače umožňujú nielen ovládanie všetkých polohovacích funkcií a svetiel, ale tiež prehľadné zobrazenie na displayi nutné napr. pre využitie bluetooth modulu. V štandarde sú tiež opatrené dvomi výstupmi na externé tlačítka (Mode/On-Off).

  • Uchytenie mobilných prístrojov na el. vozík

   Chcete používať smartphone alebo tablet na Vašom elektrickom vozíku? Máme pre Vás pripravené uchytenie.