Ovládače R-Net LCD

Cena viď cenník vozíka

Tieto ovládače umožňujú nielen ovládanie všetkých polohovacích funkcií a svetiel, ale tiež prehľadné zobrazenie na displayi nutné napr. pre využitie bluetooth modulu. V štandarde sú tiež opatrené dvomi výstupmi na externé tlačítka (Mode/On-Off).

Popis

Systém R-Net je špičkový štandard v oblasti ovládačov elektrických vozíkov. Vo svojej rozšíriteľnosti nemá žiadne hranice.

Tento systém je vhodné zvoliť vtedy, keď potrebujete viac ako dve funkcie polohovania, prípadne o nich v budúcnosti uvažujete (pozn.: už polohovanie štupačiek znamená dve polohovacie funkcie – ľavá/pravá).

R-Net je možné kombinovať s bluetooth modulom, veľkoplošným displayom Omni (s IR výstupom pre ovládanie televízie, klimatizácie a pod.) a s množstvom ďalších modulov (viď obrázok). schema_R-net

 

Verzia R-Net LCD (oproti R-Net LED vybavená displayom) má už v štandarde dva výstupy pre externé tlačítka. Vďaka nim je možné klientovi ponúknuť ovládanie funkcie MODE a ON/OFF kdekoľvek na vozíku. Pokiaľ teda nie je užívateľ schopný z akéhokoľvek dôvodu stlačiť tieto tlačítka priamo na joysticku, môže je mať umiestnené na inom, vhodnejšom mieste.

Joystick R-Net LCD je na svojej prednej strane vybavený konektorom pre nabíjanie.


Návod na použitie nájdete tu

ovládače na elektrický vozík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ovládače R-Net LCD”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…

  • Ovládače R-Net LED

    Ovládač pre ovládanie svetiel, akéhokoľvek počtu polohovacích prvkov a možnosťou individuálneho programovania jazdných profilov.