Vozík? Môžem nechať o 11 deka viac?

Breezy UniX

Vozík? Môžem nechať o 11 deka viac?

Na našich stránkach vás vždy informujeme o novinkách a pozitívnych zmenách. S každou generáciou produktu sú vozíky ľahšie, majú viac vychytávok a náväznosť na sedacie systémy je premyslenejšia.

Keď sa mrknete do Blogu, určite nájdete dosť príkladov.


Aby sme však naplnili aj našu rolu oficiálneho dovozcu a zástupcu mnohých popredných svetových výrobcov, je našou povinnosťou vymedziť sa voči ponukám obchodníkov s pochybnými produktmi vydávajúcimi sa za nové (pod názvami nami zastupovaných značiek).

Najprv trochu formálne: Spoločnosti LPN s. r. o. ani MedicalSpace nie sú odberateľmi našich nových produktov a ich prezentácia na weboch www.voziky-skutre.sk a www.vozikyskutre.sk nie sú ponukou reprezentujúcou aktuálnu ponuku nami zastupovaných značiek!

Dôvodom, prečo to píšeme je fakt, že sa na nás občas obracajú zákazníci týchto firiem s požiadavkou na donastavenie, dokúpenie komponentov, alebo výmenu batérií.


Teraz ešte ľudskou rečou

Po dvadsiatich rokoch v tomto odbore máme celkom prehľad o rôznych značkách, ich cenách, aj systémoch prideľovania a vyraďovania pomôcok v zahraničí. Povedzme, že existujú bohaté európske krajiny, kde počty skútrov a vozíkov v uliciach sú extrémne a preto aj sekundárny trh s ojazdenými a vyradenými produktmi je veľký.

 

Zdá sa, že kdesi na Slovensku
“stál krámek v jedné ulici, v něm brzdy, baterky křičící, bočnice a sedačky široké až tak. Tam chodíval jsem potají tak, jak to kluci dělají a ochutnával od okurek lák. A pro mou duši nevinnou pan vedoucí byl hrdinou, když po obědě začal prodávat. Měl jazyk mrštný jako bič a já byl z něho celý pryč a toužil jsem se prodavačem stát.

Čtyři kila, deset kilo, dvacet kilo, třicet kilo, navážíme, zabalíme, klaníme se, to by bylo, prosím pěkně, mohu nechat o jedenáct deka víc?”


Prípadne môžete naraziť aj na ponuky, kde sa vozíky predávajú bez konkrétnych názvov, ale s fotografiami, ktoré sú použité zo stránky výrobcu. Cena sa asi počíta na kilá a nie je problém dostať “o 11 deka víc”.

 

Veľkorysosť je až taká veľká, že tento vozík (Breezy UniX), ktorý môže klient dostať z poisťovne na poukaz v hodnote 211 € ako plne hradený, tu zakúpite za 310 €.
Za túto lákavú prirážku pravdaže dostanete (aspoň v popise) odľahčený vozík.
No, my tieto vozíky poznáme a ono je tento typ “tak trochu” oceľový. Čiže fakt nie je úplne odľahčený. Ale ako bonus máte päť hviezdičiek z piatich. Proste nezmyselná ponuka, nesprávne technické parametre, lož a asi aj ignorácia.

printscreen webu vozikyskutre.sk

 

 


Vieme, že internet nemusí byť úplne prehľadné miesto. Chápeme, že sa každý môže dostať do situácie, kedy sa s ním život zahráva a jeho zraniteľnosť je možné využiť.

Tak prosím, buďte opatrní, čítajte pozorne a pýtajte sa.

Alebo nás navštívte a preberte s našimi konzultantmi skutočne komplexné riešenie vašej mobility, sedenia, zdvíhania a presunov.

Prejem Vám pekný deň!

 

Mirek Zeman
Letmo SK, s. r. o.

 

 

Napíšte váš názor