Kúpacie lehátko – LECKEY

Doplatok pacienta od 977 €

Kúpacie lehátko Leckey poskytuje potrebnú pomoc pri komfortnom kúpaní detí a mladých ľudí odkázaných na špeciálnu starostlivosť.

Od977,00
od 977 €

Popis

Kúpacie lehátko Leckey poskytuje potrebnú pomoc pri komfortnom kúpaní detí a mladých ľudí odkázaných na špeciálnu starostlivosť. Umožňuje rozsiahlu škálu polohovania. Povrch je nepremokavý a perforovaný, aby lehátko nezadržiavalo vodu. Dieťa je možné zafixovať v optimálnej polohe hrudným pásom a pásom pre dolné končatiny. Systém popruhov zabezpečuje bezpečnosť a stabilitu dieťaťa na lehátku. Teraz aj na našom eshope

Rozmery

Cena:

Veľkosť 1:  977 €
Veľkosť 2:  1031 €
Veľkosť 3:  1091 €
Veľkosť 4:  1151 €

Farebné kombinácie:

  • royalblue – modrá
  • pink- ružová

Plynule polohovateľná opierka chrbta

Vaše dieťa môžete umývať posediačky alebo poležiačky, keďže opierka chrbta je plynule polohovateľná, a to so sklonom od 0° do 90°.


Ďalšie možnosti použitia

Leckey lehátko do vaneKúpacie lehátko Leckey má omnoho širšie použitie, ako len na sprchovanie či kúpanie. Je možné ho použiť na dočasné stabilizovanie polohy počas pobytu vonku, na pikniku v prírode a v záhrade.


Výškovo nastaviteľný podstavec

Leckey lehátko do vane

Vďaka individuálnym možnostiam nastavenia sa kúpacie a sprchovacie lehátko prispôsobí aktuálnym podmienkam a potrebám používateľa.


HRUDNÝ PÁS

V mieste, kde je potrebná ďalšia podpora hrudníka, je možné pripevniť hrudný pás (súčasť lehátka) s integrovanými bočnými podperami.


BEDROVÝ PÁS

Nastaviteľný bedrový pás (súčasť lehátka) poskytuje dodatočnú oporu v bedrovej oblasti.


ABDUKČNÝ PÁS (voliteľný doplnok)

Leckey kúpacie lehátko

Sprchovacie lehátko poskytuje podporu panvy pomocou mäkkého, nastaviteľného abdukčného pásu.


OPIERKA HLAVY (voliteľný doplnok)

K nastaviteľnému operadlu je možné ľahko pridať opierku hlavy, aby sa zabezpečila ďalšia opora počas kúpania.


SPRCHOVACÍ PODVOZOK (voliteľný doplnok)

Leckey lehátko do vane - podvozok

Vďaka sprchovaciemu podvozku môžete vaše dieťa umývať aj v sprche. Rozmery podvozku sú (šírka x dĺžka: 60cm x 90-115cm, dĺžka je nastaviteľná)

 

 

 


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Návod na použitie nájdete tu
kúpacie lehátko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kúpacie lehátko – LECKEY”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.