Lyže Wheel Blades

301,80

Wheelblades sú kvalitné minilyže na mechanické invalidné vozíky, kočíky a zdravotné kočíky. Na predné kolieska sa jednoducho zacvaknú.

Popis

Viac voľnosti

Sneh a ľad spomalia kdekoho. Pre vozičkára je to však neprekonateľná prekážka. Predné kolieska sa hneď boria, vozík kĺže a nedá sa ovládať. A s kočíkmi je to rovnako. Keď sa zima odhaľuje v celej svojej kráse, vozičkár je uväznený doma. Švajčiarsky vozičkár Patrick Mayer, ktorý túžil po čo najväčšej mobilite za každého počasia, vynašiel minilyže Wheelblades s ktorými sa môžete pohybovať aj po zasneženej krajine. S jeho kvalitnými lyžami sa kolieska neboria a vozík sa lepšie ovláda. Nástavce sa dajú nasadiť na ktorýkoľvek vozík alebo kočík ľubovoľnej značky jedným zacvaknutím. Môžete ich kúpiť priamo na našom eshope

 

Vybavenie na zimu na jedno zacvaknutie

Wheelblades sú veľmi kvalitné minilyže na mechanické invalidné vozíky, kočíky a zdravotné kočíky (so šírkou kolieska od 1,8 do 6 cm). Na predné kolieska vozíka alebo kočíka sa nasadia tak ľahko ako na nohu topánka – jednoducho sa zacvaknú. Tak ako pri lyžiach, máme výber rôznych veľkostí viazania. Vďaka optimálnemu rozloženiu tlaku na sneh sa kolieska s minilyžami neboria. Trenie je veľmi malé, takže minilyže zvládajú aj väčšie nerovnosti povrchu. Dve drážky na spodnej strane stláčajú sneh ako koľajničky. Vozík potom kĺže snehom s ľahkosťou. Riadenie funguje tiež podobne ako pri lyžiach: viazanie je umiestnené v prednej části lyže a umožňuje tak jednoduché ovládanie. Vek ani zdatnosť nehrajú významnú rolu, pretože Wheelblades sú malé a praktické. Ponúkajú väčšiu voľnosť a nový postoj k životu mladším, ale i starším aktívnym športovcom, rovnako tak ako príležitostným užívateľom. 

“Produkty ako sú rukavice, oblečenie či drobné vychytávky nie je možné kvôli obmedzeným skladovým zásobám priniesť pred ich kúpou na odskúšanie k Vám do domu, preto sme ich doplnili do nášho eshopu, kde Vám ich kuriér po objednaní doručí priamo domov. ” 

 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lyže Wheel Blades”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.