Kde budete môcť sledovať ZPH 2014?

Kde budete môcť sledovať ZPH 2014?

RTVS odvysiela z XI. zimnej paralympiády v Soči štyri priame prenosy – otvárací ceremoniál, dve preteky v zjazdovom lyžovaní a curlingový zápas Slovensko – Rusko, ktorý bude posledným vystúpením našej reprezentácie v základnej časti. Vysielacie časy budú upresnené.

Vo večerných hodinách uvidia diváci na Dvojke každý deň sumár najzaujímavejších momentov, doplnený o materiál vyslaného štábu RTVS priamo z dejiska.

Naša verejnoprávna televízia vysielala prvýkrát v histórii priamy prenos otváracieho ceremoniálu paralympijských hier v auguste 2012 z Londýna. Priame prenosy z pretekov budú mať na jej obrazovkách premiéru.

Medzinárodný paralympijský výbor (IPC) bude na svojej oficiálnej stránke www.paralympic.org prinášať live stream z týchto hier. K dispozícii bude päť kanálov – pre alpské lyžovanie, severské lyžovanie, hokej na sánkach, curling na vozíku a zmiešaný kanál všetkých športov. Stream bude dostupný vo všetkých krajinách.

Celá prevádzka kanála www.ParalympicSport.TV bude počas zimnej paralympiády presmerovaná na www.paralympic.org a tu si môžete stiahnuť banner: http://we.tl/sbDjhTQfgc

Zdroj: www.spv.sk

Napíšte váš názor