BREEZY Style

410,01

BREEZY Style je skladací hliníkový invalidný vozík so zníženou hmotnosťou od 13,9 kg.

410,01
L3446A

Popis

Ľahkosť a štýl

Štandardný hliníkový invalidný vozík s najlepšou skladnosťou a štýlom

BREEZY Style je všestranný vozík, ktorý dokáže reagovať na akékoľvek potreby používateľa. Jeho rozmanité možnosti prispôsobenia siahajú od možnosti výberu medzi 6 možnosťami šírky sedadla, 3 typmi operadla (štandardné, polosklopné alebo sklopné), veľkým alebo malým zadným kolesom a rôznymi farbami rámu

Náš vozík BREEZY Style, navrhnutý s 25 mm hliníkovou rúrkou, je pomôcka, ktoré môžete dôverovať.

Či už hľadáte všestrannosť, štýl, pevnosť alebo všetko naraz, skladací hliníkový invalidný vozík BREEZY Style je určený práve pre vás.


Breezy Style, Vozík mechanický, skladací, odľahčený (sk. L1.2), Kód ZP L3446AVlastnosti BREEZY Style

BREEZY Style je skladací hliníkový invalidný vozík, ktorému môžete dôverovať.

Jeho znížená hmotnosť (od 13,9 kg) z neho robí ideálnu voľbu pre používateľov a asistentov, ktorí hľadajú čo najľahší štandardný invalidný vozík. BREEZY Style je najľahší z radu manuálnych invalidných vozíkov BREEZY.

Je nielen ľahký, ale ponúka aj veľkú pevnosť vďaka hliníkovému nosníku zadných kolies a jeho hliníkovej rúrke s priemerom 25 mm. Teraz so zárukou 5 rokov na konštrukciu rámu a kríž!

Manuálny invalidný vozík BREEZY Style sa dodáva s veľmi kompletnou štandardnou konfiguráciou, ale aj s mnohými možnosťami konfigurácie: anatomické sedadlá a operadlá, polohovacie opierky nôh, bubnové brzdy atď.

Celková šírka vozíka = šírka sedačky + 20,5 cm


Breezy Style je možné vybaviť množstvom príslušenstva, ktoré síce nie je zahrnuté v základnej cene, ale môže výrazne zvýšiť komfort používateľov s rôznymi druhmi postihnutia.

Polohovaci voziky Breezy Style

 


Informácie pre poisťovňu: Vozík mechanický, skladací, odľahčený (sk. L1.2), Kód ZP L3446A
Prezrite si celú ponuku našich plne hradených, alebo čiastočne hradených pomôcok na tomto odkaze.

Návod na použitie nájdete tu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BREEZY Style”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…