5 základných tipov pre správnu údržbu batérií vášho elektrického vozíka

  • Domov
  • Blog
  • LetMo PLUS+
  • 5 základných tipov pre správnu údržbu batérií vášho elektrického vozíka
dve osoby, jedna na elektrickom voziku

5 základných tipov pre správnu údržbu batérií vášho elektrického vozíka

Za posledných niekoľko rokov prešla technológia batérií dlhým vývojom. Niektoré tipy týkajúce sa údržby batérií elektrických invalidných vozíkov však nedosiahli veľký vývoj. To viedlo k sérii mätúcich a niekedy protichodných pokynov o “najlepšom” spôsobe starostlivosti o batérie.

V tomto článku objasníme niektoré z týchto mýtov a legiend a dáme vám 5 tipov, ktorými sa môžete riadiť. Počas dovolenky elektrické vozíky intenzívne nevyužívame, preto je nevyhnutné sa o batérie správne starať, aby sa nepoškodili ich nepoužívaním.

Spoznajte batérie svojho invalidného vozíka

Batérie používané vo výrobkoch na mobilitu sa veľmi líšia od batérií používaných napríklad v aute. Autobatérie sú navrhnuté tak, aby uvoľnili veľké množstvo energie v krátkom čase, zatiaľ čo batérie používané vo výrobkoch mobility, ako sú elektrické invalidné vozíky (bežne nazývané batérie s dlhotrvajúcim cyklom), uvoľňujú energiu rovnomerne počas dlhého obdobia.

Invalidné vozíky Sunrise Medical používajú len “bezúdržbové” baté...

Prihláste sa do LetMo PLUS+ zóny

LetMo PLUS+ sme s kolegami pripravili preto, aby sme Vám prinášali vždy niečo naviac. Viac noviniek zo sveta, viac znalostí, viac detailov a viac výhod v podobe pozvaní na podujatia či špeciálne zľavy.

Registrácia je bezplatná.

Už ste členom? Prihlásiť

Napíšte váš názor