FREEWHEEL prídavné koliesko

Doplatok pacienta 549 €

Prídavné koliesko pre vozíky s pevným aj skladacím rámom.

549,00
0 €
549 €

Popis

Kvalitou výroby a hlavne samotnou konštrukciou je FreeWheel svetová špička. Nie je možné ho porovnávať s rôznymi podomácky vyrobenými kolieskami.

Medzi najväčšie výhody patrí fakt, že pri nasadzovaní a skladaní je vozík v polohe „na všetkých štyroch“, nie je teda potrebné ho nijako nadvihovať.

K nadvihnutiu vozíka tak neslúži ani žiadna páka, ale je dosiahnuté iba rozjazdom dopredu. Ďalšou vychytávkou je voľba miery prítlaku aretácie kolieska v priamom smere, ktorá umožňuje jazdu rovno aj po mierne naklonenej rovine, čo je hlavne v meste na nezaplatenie. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

 


 

Video Freewheel pre pevný rám:

 

 

 


Video Freewheel pre skládací rám:

 


Montáž Freewheel na vozík s pevným rámom:
(Návod na Freewheel nájdete TU)

Experience the Freewheel with Living Spinal:

 

 


Donastavenie rovného smeru na koliesku Freewheel


Návod na použitie nájdete tu

návod na použitie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “FREEWHEEL prídavné koliesko”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…