Zmena pripojovacieho kábla pre displej pohonu Klaxon

Zmena pripojovacieho kábla pre displej pohonu Klaxon

Počas letnej sezóny 2023 si niektorí používatelia prístroja Klaxon APU všimli čiernu škvrnu v určitej časti displeja. Išlo o reakciu displeja na extrémne teploty, a to vnútorné aj vonkajšie.
Dôvod bol v skratke takýto: používaný displej je dimenzovaný na rozsah 12 až 48 V. Zároveň je displej určený na vystavenie priamemu slnečnému žiareniu. Pre maximálny výkon však Klaxon využíva hraničných 48 voltov a to v kombinácii so silným slnečným žiarením už atakovalo hodnotu, na ktorú bol displej stavaný.

kabel KlaxonRiešenie je celkom jednoduché: Zákazník, ktorý má problém s akýmkoľvek čiernym bodom, dostane po kontaktovaní spoločnosti Letmo aktualizovanú verziu kábla, ktorý displej napája. Na tomto kábli je redukcia napätia, a tým sa vnútorná teplota dostane pod väčšiu kontrolu. Výmena je pre zákazníkov spoločnosti Letmo bezplatná.
Je nám ľúto, ak to niektorého používateľa uvedie do rozpakov, ale urobíme všetko pre to, aby sme potvrdili, že táto konkrétna výmena predstavuje trvalú servisnú podporu pre našich zákazníkov.

(Od 1. janu..

Prihláste sa do LetMo PLUS+ zóny

LetMo PLUS+ sme s kolegami pripravili preto, aby sme Vám prinášali vždy niečo naviac. Viac noviniek zo sveta, viac znalostí, viac detailov a viac výhod v podobe pozvaní na podujatia či špeciálne zľavy.

Registrácia je bezplatná.

Už ste členom? Prihlásiť

Napíšte váš názor