Reportáž z ciest – novinky z dielne Quickie

Reportáž z ciest – novinky z dielne Quickie

S radosťou Vám prinášam sľúbenú prvú sériu noviniek predstavených na tohtoročnom najväčšom európskom veľtrhu – REHACARE Düsseldorf.

Nie všetky budú ihneď k dispozícii, o uvedení na trh Vás budeme informovať a pokiaľ Vás čokoľvek bude zaujímať, kľudne nám otázky pošlite ako odpoveď na tento mail, poprípade mi píšte na m.zeman@letmo.sk

Poďme na to:

Nová rada prídavných pohonov QUICKIE Attitude
Prídavné pohony Attitude budú ponúkané (od marca 2015) k vozíkom Quickie s pevnou prednou časťou. Mám tým na mysli integrovanú prednú časť rámu (nie odklopné stupačky), je jedno či je vozík skladací alebo s pevným rámom.

K dispozícii sú tri verzie: Manual / Hybrid / Power
(to znamená plné šliapanie, šliapanie s elektrickým násobičom, plne elektrická verzia)

Quickie Attitude

_______________________________________________
Nový QUICKIE Life “T”
Rodina vozíkov Life sa rozrastá o ďalšieho člena, tentokrát s označením “T” ako teenager.
Bude dostupný vo verzii s pevným rámom aj ako skladací vozík. Označenie teenager definuje aj charakter vozíka – začína v menších veľkostiach, než klasický Life a ponúkne mnoho štýlových doplnkov z drahších typov (Neon, Helium).

Life T

_______________________________________________
Nový QUICKIE Life “i”
Najviac nastaviteľný člen rodiny Life. Veľmi jednoducho zmeníte výšku sedu od minimálnej (pre hemiplegikov) po maximálnu a pritom nepotrebujete žiadny dodatočný diel. Rovnakú variabilitu získate aj pri nastavení ťažiska, prípadne posunu hĺbky sedu. Vozík je teda ideálny napr. pre zariadenia, kde každé dva mesiace používa vozík niekto iný.

Life-i-ph2

_______________________________________________
Nový QUICKIE Argon
O inovovanej podobe Argonu sme Vás už informovali, ale v Düsseldorfu si prežil svoju oficiálnu premiéru. Svojím vzhľadom sa veľmi priblížil vlajkovej lodi Quickie Helium.

Argon-2
_______________________________________________
Nová QUICKIE Salsa M
Zajtra ráno sa spúšťa výroba inovovanej Salsy M (el. vozík s pohonom uprostred). Omladený design a opäť skvelé manévrovanie v interiéri prepojené s dostatočnou pristupnosťou terénom.

indoor-powered-wheelchair
_______________________________________________
Nový QUICKIE Jive “UP”
Na verziu “UP” som sa dlho tešil. Rodina Jive sa touto úpravou obohacuje o elektrický vozík s funkciou postavenia. Užívateľ tak dostáva skvelo vybavený vozík s komplentným polohovaním.
(pripravuje sa na január 2015)

JIVE Up

Ďalšia séria už čoskoro…

Mirek Zeman
m.zeman@letmo.sk

Napíšte váš názor