QUICKIE Nitrum PRO

Od3 377,00

Verzia PRO je založená na rovnakej ľahkej konštrukcii ako Nitrum, ale má pevný zváraný rám, čím sa dosiahla ešte nižšia hmotnosť pri vyššej tuhosti rámu.

1 636,88 €
L1665A

Popis

Napevno zvarený vozík

Počas vývoja nového radu vozíkov Nitrum sme si dali za cieľ optimalizovať každú súčasť z hľadiska úspory hmotnosti. Zároveň sme chceli docieliť maximálnu pevnosť rámu. Pri vozíku Nitrum Pro sme našu snahu doviedli až k dokonalosti.

Verzia PRO vychádza z rovnako ľahkej konštrukcie ako Nitrum, ale vyznačuje sa napevno zvareným rámom, čím dosahuje ešte menšiu hmotnosť pri vyššej pevnosti rámu. Vzorec je jednoduchý: menej nastaviteľných častí znamená menšiu vôľu, menej údržby a nižšiu hmotnosť.


Nechajte sa inšpirovať pohľadom na Nitrum v rozšírenej realite

vozík Quickie Nitrum PROPrezrite si nové NITRUM v skutočnom svete.

Jednoducho naskenujte QR kód pomocou telefónu a vyberte jednu z predkonfigurácií osobne vybraných užívateľmi invalidných vozíkov.

 


Pre skúsených užívateľov – variant “PRO”

Počas vývoja nového radu vozíkov Nitrum sme si dali za cieľ optimalizovať každú súčasť z hľadiska úspory hmotnosti. Zároveň sme chceli docieliť maximálnu pevnosť rámu.

Pri vozíku Nitrum Pro sme našu snahu doviedli až k dokonalosti.

Nové Nitrum Pro vychádza z rovnako ľahkej konštrukcie ako Nitrum a Nitrum Hybrid, ale vyznačuje sa napevno zvareným rámom, čím dosahuje ešte menšiu hmotnosť pri vyššej pevnosti rámu. Vzorec je jednoduchý: menej nastaviteľných častí znamená menšiu vôľu, menej údržby a nižšiu hmotnosť.


Najľahšia konštrukcia rámu

Pri vývoji nového vozíka Nitrum Pro sme sa sústredili na zaistenie maximálnej nosnosti a zároveň na zachovanie najnižšej hmotnosti na úrovni 7,2 kg. Preto, aby sme to dosiahli, sme museli dohromady spojiť niekoľko prístupov: inovatívny vývoj, špičkové technológie a vysoko kvalitné materiály.

Výsledkom nášho snaženia je invalidný vozík, ktorý presne reaguje na každý váš pohyb a ľahko sa ovláda, čím šetrí vaše sily a násobí váš pocit radosti z pohybu.

Rám vyrobený z patentovaných oválnych trubiek

Rám vozíka vyrobený z oválnych trubiek je pevnejší, než rám vyrobený z trubiek guľatých. Toto riešenie dovoľuje použiť trubky s tenšou stenou. Výsledný vozík je ľahší a odolnejší voči poškodeniu vplyvom tlaku, ktorý vzniká pri jazde po nerovnom teréne.

Prémiový materiál hliník 7020

Minimalistický otvorený rám vozíka Nitrum je vyrobený z leteckého hliníka 7020, spracovaného našou špeciálnou patentovanou technológiou ShapeLoc.

Ručne zváraný

Medzi najslabšie články konštrukcie vozíkov, pri ktorých môže dochádzať k vibráciám a strate energie, patria spoje medzi jednotlivými dielmi. Preto je rám vozíka ručne zváraný do jedného kompaktného celku.


 

 


Perfektne sadne každému

Efektivitu pohybu na vozíku ovplyvňuje celý rad faktorov. Jedným z nich je optimálne rozloženie hmotnosti klienta na rám, hnacie kolesá a predné kolieska vozíka. Pokiaľ je hmotnosť klienta rozložená nesprávne, tak je ovládanie vozíka ťažšie. Preto nový rad vozíka Nitrum ponúka najširšiu ponuku verzií rámu na trhu. Vybrať si môžete s celkom 32 rôznych kombinácií a to bez nutnosti kompromisu vo forme vyššej hmotnosti alebo straty pevnosti rámu. Ktorá verzia je pre vás tá pravá?

verzie Quickie Nitrum


Porovnanie verzií

VerziaNITRUMNITRUM HYBRIDNITRUM PRONITRUM HYBRID PRO
Nosnosť (kg)125140125140
Hmotnosť od (kg)7,58,47,28,1
Typ rámuotvorenýhybridotvorenýhybrid
MateriálAluminium 7020Aluminium 7020Aluminium 7020Aluminium 7020

Prvé integrované LED svetlá s odnímateľnou batériou

Nové integrované LED svetlá vás na prvý pohľad zaujmú svojim futuristickým dizajnom. LED svetlá sú diskrétne integrované do ramien predných vidlíc a sú vďaka kompozitnému krytu vodotesné a nárazuvzdorné.

Napájací akumulátor je možné ľahko odobrať a nabiť.

mechanický vozík Nitrum a svetla

 


Patentované uchytenie vidlíc predných koliesok

vidlica vozíka NitrumRamená predných vidlíc sú vyrobené pomocou patentovanej technológie kovania hliníka, ktorá zvyšuje pevnosť a odolnosť a prepožičiava vozíku skvelý nevšedný dizajn. Navyše tieto ramená obsahujú mechanizmus, ktorý dovoľuje precízne nastavenie optimálneho uhla predných koliesok pre každú požadovanú konfiguráciu.

Tento mechanizmus dovoľuje precízne nastavenie tak uhla vidlice (1), ako aj výšky prednej časti vozíka (2).

 

 

 

 


Ako to vyzerá vo výrobnom závode Sunrise Medical, si môžete pozrieť v tomto videu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Nitrum PRO”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.