Pogumované obruče

255,00

Špeciálne pogumované obruče pre kvadruplegikov.

Popis

Špeciálne pogumované obruče pre tetraplegikov.

Použitá zmes je mimoriadne priľnavá a k obruči je naviac prilepená. Ak sa pogumovanie poškodí (napr. o obrubník alebo rám dverí), ďalej sa netrhá a je možné ju naďalej používať.

Protišmykové obruče majú patentovanú zložku z aktívneho striebra. Poťah je teda bakteriostatický (na povrchu poťahu je zamedzené rastu škodlivých baktérií).
(Aby obruče vydržali protišmykové čo najdlhšie a mali túto účinosť striebra, je potrebné, aby sa raz za mesiac umyli jarovou vodou.)

Vzorky obručí majú naši konzultanti k dispozícii – doporučujeme si na povrch siahnuť, preto neváhajte kontaktovať našu bezplatnú linku 0800 194 984.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pogumované obruče”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.