Obruč – Gekko

219,00

Ergonomická obruč na vozík pre užívateľov s úplnou hybnosťou rúk a úplnou alebo obmedzenou silou rúk.

Popis

Obruče Gekko sú určené pre užívateľov s úplnou hybnosťou rúk a úplnou alebo obmedzenou silou v rukách. Vďaka ergonomickému tvaru, výbornému úchopu a ľahkej váhe sú revolučnými a jedinečnými spomedzi obručí na trhu. Mohutný silikónový pás, integrovaný v profile, sa dá vymeniť. Eloxovaný povrch pre pohon s nízkym trením eliminuje vznik tepla počas brzdenia.


Gekko S je určený najmä pre užívateľov s menšími rukami alebo pre deti, ktoré sa ešte len učia správne uchopovať a ovládať obruče. Pokiaľ máte normálnu alebo väčšiu veľkosť rúk, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť profilu Gekko.


Produktové video:


 

 

Hybnosť rúk: úplná hybnosť rúk s úplnou alebo obmedzenou silou rúk
Veľkosť: 22″, 24″, 25″, 26″
Povrch/úprava: eloxovanie
Upevnenie: 6 plôškové upevnenie
Farba: strieborná, čierna

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Obruč – Gekko”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.