Obruč – Curve L

od219,00

Ergonomická obruč pre užívateľov s väčšími dlaňami a s úplnou hybnosťou rúk.

Popis

Obruče sú egonomické a vhodné na každý pohon. Sú určené pre užívateľov s úplnou hybnosťou rúk. Inovatívny profil obručí umožňuje kontrolovaný úchop so stabilizovaním zápästia pri nízkej námahe. V porovnaní s klasickými obručami predchádzajú naše obruče bolesti zo syndrómu karpálneho tunela a z únavy zápästia. Môžete si tak užiť pohodovú jazdu na dlhšie trate.


Užívatelia s malými rukami by mali používať nízke profily. Ak máte normálnu veľkosť alebo väčšie ruky, odporúčame Vám použiť profil CURVE L. Ak obľubujete rýchlu jazdu dolu kopcom pri vysokých teplotách, použite eloxovaný povrch obručí.


Produktové video:


 

Hybnosť rúk: úplná hybnosť rúk s úplnou silou rúk
Veľkosť: 24″, 25″, 26″
Povrch/úprava: práškový povlak, eloxovanie
Upevnenie: 6 plôškové upevnenie, 6 nitové upevnenie
Farba: strieborná, čierna
Veľkosť dlane: normálna – veľká

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Obruč – Curve L”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.