Podpora ruky iFLOAT

2 170,00

Jednoducho použiteľná podpora ruky, ktorá bola vyvinutá pre osoby so zníženou svalovou silou.

Popis

iFLOAT je ľahko použiteľná podpora ruky, ktorá bola vyvinutá pre osoby so zníženou svalovou silou. Podporuje všetky pohyby ramien a umožňuje vám vykonávať každodenné činnosti, ako je osobná starostlivosť, pracovať, písať alebo sa najesť s menším úsilím.

Prístroj iFLOAT je tiež vhodný na prevenciu opakujúcich sa poranení napätím (RSI – repetitive strain injuries).

 

Ako to funguje

Vedome sme mu dodali minimalistický dizajn, takže veľmi neruší. Inovatívny systém iFLOAT nevyžaduje elektrickú energiu a umožňuje podporovať všetky pohyby ramien v rámci vášho prirodzeného dosahu. iFLOAT je možné namontovať na pracovnú dosku, stôl alebo invalidný vozík, dá sa jednoducho premiestniť z jedného miesta na druhé a jeho použitiu sa medze nekladú.

 

Funkcie

  • Plne podporuje váš prirodzený dosah ruky
  • Jednoduchá montáž na stôl, dosku alebo elektrický invalidný vozík
  • Nenápadný minimalistický dizajn
  • Upgradovateľný s Powered Assist-module

 

 

 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Podpora ruky iFLOAT”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.