Piešťanské Adeli center rozdáva predvianočné darčeky

Piešťanské Adeli center rozdáva predvianočné darčeky

Prvý predvianočný darček z adventného kalendára Adeli medical center  v Piešťanoch už má svojho majiteľa. A každý deň sa bude počet obdarovaných zvyšovať. Rozdávanie darčekov vyžrebovaným pacientom, ktorí liečebný pobyt v Adeli centre absolvovali od 1. novembra 2014 do 31. októbra 2015, vyvrcholí na Štedrý deň 24. decembra.

Vyžrebovaný klient získa najhodnotnejší darček v podobe iPadu Mini2 16Gb, ktorý ako sponzorský dar poskytla spoločnosť Letmo  riešiaca všetky aspekty života vozičkárov. Darčeky od šestnástich partnerov neurorehabilitačného centra sú rôznorodé – kozmetika, hračky, poukážky, sladkosti či rehabilitačné pomôcky.

“K vytvoreniu adventného kalendára s prekvapeniami pre našich klientov nás inšpirovalo predvianočné obdobie a tradícia pretrvávajúca v našom regióne spríjemniť si čakanie na najkrajšie sviatky roka práve touto formou. A tak sme sa s prispením našich partnerov tohto roku rozhodli potešiť tých, ktorým sa počas celého roka snažíme pomôcť pri prekonávaní následkov vážnych onemocnení či úrazov,” uviedla pre portál vozickar.sk Jana Šimová.

Adeli medical center je medzinárodné rehabilitačné centrum, ktoré sa špecializuje na liečbu pacientov s neurologickými poruchami pohybu. Od svojho založenia v roku 2004 sa v ňom úspešne liečilo viac ako sedemtisíc pacientov z viac ako 30 krajín – Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Talianska, Holandska, Českej republiky, Ruskej federácie, Ukrajiny, Saudskej Arábie, Kuvajtu, Líbye, Egyptu, Ománu, Spojených arabských emirátov, Španielska, Veľkej Británie, Turecka, Izraela, Brazílie, USA a Kanady a samozrejme, zo Slovenska.

Napíšte váš názor