Phoenix Twinset – taška za vozík

Od385,00

Twinset je “all-in-one” taška na kolieskach prémiovej kvality s viacerými vreckami dodávaná s prepojovacím batohom, aby ste mohli prepravovať svoju príručnú a väčšiu batožinu spolu.

-

Popis

Tašky All-In-One Twinset

Twinset – originálny a veľmi obľúbený Twinset je “all-in-one” taška na kolieskach prémiovej kvality s viacerými vreckami dodávaná s prepojovacím batohom, aby ste mohli prepravovať svoju príručnú a väčšiu batožinu spolu. Twinset a jeho batoh je možné použiť v kombinácii s príručnou batožinovou taškou Phoenix Compact.

Veľká príručná batožina na kolieskach a spojovací ruksak na príručnú batožinu sa dajú jednotlivo pripojiť k taške Phoenix Compact, ktorá sa predáva samostatne.

phoenix set

All in One Twinset so spojovacím batohom je ideálnym úložným priestorom s príručnou batožinou v jednom. Obsahuje 59 l tašku na kolieskach a 28 l batoh, ktoré sa dajú spojiť pre jednoduchú kombinovanú prepravu alebo sa dajú použiť samostatne.

Rozmery tašky na kolieskach: 32″ x 18″ x 12″ – hmotnosť 5.8kg
Rozmery batohu: 9″ x 13″ x 8″ – hmotnosť 1.1 kg

Väčšina invalidných vozíkov s rovnou stabilizačnou vzperou je jednoducho kompatibilná so systémom “All -in-One Twinset”. Niektoré značky invalidných vozíkov však používajú veľkosti a tvary tyčí, ktoré vyžadujú adaptér alebo nemajú stabilizačnú vzperu. Medzi chrbtovou opierkou a stabilizačnou vzperou je potrebných minimálne 25 mm. Ak použijete opierku chrbta s náhradnými dielmi, možno nebudete mať vôľu minimálne 25 mm a budete potrebovať adaptér s nízkou vôľou, ktorý sa predáva samostatne.

Ceny All in One Twinset sa líšia, pretože zahŕňajú rôzne adaptéry.

Rýchly sprievodca výberom kompatibility.

  • Ak váš vozík nemá stabilizačnú vzperu alebo tyč nie je okrúhleho tvaru, univerzálny adaptér bude súčasťou vašej objednávky. Patria sem všetky skladacie rámy a niektoré pevné rámy – Kuschall K, Panthera X, Motion Composites Apex, Aria.
  • Rovná tyč sa pripája priamo k stabilizačnej vzpere. Tyče s priemerom 23 mm a 25 mm budú obsahovať široké uchytenie. Zahŕňa niektoré modely Quickie / Sopur, Ottobock.
  • Zakrivená tyč (tyč nie je v strede rovná) zahŕňa niektoré modely Ti-lite a RGK. Quickie / Sopur oválna tyč/gumová rukoväť, modely Nitrum, Krypton budú obsahovať adaptér na pripevnenie k invalidnému vozíku.

(Tašky All in One nie sú kompatibilné s vozíkom alebo taškami Phoenix System.)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Phoenix Twinset – taška za vozík”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.