MWEAR thermo body

od17,00

MWEAR uzatváracie body je skvelým riešením pre väčšie deti.  Nikde sa nič nezhŕňa, pridržia sa ním plienky. Antibakteriálny materiál, ktorý výborne odvádza vlhkosť.

Popis

MWEAR uzatváracie body je skvelým riešením pre väčšie deti.  Nikde sa nič nezhŕňa, pridržia sa ním plienky. Bedrá sú stále dostatočne zakryté, napr. pri posadení na vozík alebo do kočíka. Nie je potrebné kontrolovať, či je chrbát prikrytý. Body s krátkym rukávom (vo veľkostiach 146, 152, 158 a 164) kúpite už teraz priamo na našom eshope.
Individuálne je možné zhotoviť aj otvor na vývody. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@letmo.sk
biele body

Materiál Nano Cotton RIO je vytvorený spojením dvoch typov vlákien do vrstiev a to 60% bavlny na líci a 40% poplypropylénu na rube. Polypropylénové vlákno je vytvorené pomocou nanotechnológie a obsahuje častice striebra, vďaka ktorým má materiál antibakteriálne vlastnosti. Vyrobené v Českej republike.

červené body

 

Spodná vrstva prilieha na pokožku a odvádza vodnú paru od tela. Vrchná bavlnená vrstva pojme vďaka svojim savým vlastnostiam všetku vlhkosť a tým je dosiahnuté odstránenie nepríjemného pocitu vlhka na tele.
Vďaka vyššej gramáži je NanoCotton priedušnou tepelnou izoláciou s vynikajúcou funkciou odberu vytvorenej vodnej pary aj pri nadmernom potení.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MWEAR thermo body”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.