Phoenix Compact – taška za invalidný vozík

296,00

Cestovné tašky Phoenix nesú celú váhu na vlastných viacmerných kolieskach, takže váš invalidný vozík sa neprevráti ani s pripojenou ťažkou taškou.

-

Popis

Taška na kolieskach Phoenix je navrhnutá tak. aby sa zmestila ako príručná batožina do kabíny lietadla, podľa smerníc EÚ. Dodáva sa s univerzálnym adaptérom z uhlíkových vlákien, ktorý sa za pár sekúnd pripevní na váš invalidný vozík.

Cestovné tašky na kolieskach Phoenix sú účelovo navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s invalidným vozíkom. Tašky Phoenix nesú celú váhu na vlastných kolesách, takže váš invalidný vozík sa neprevráti ani s pripojenou ťažkou taškou. Vďaka viacsmerným kolieskam sa vaša taška Phoenix bude dokonale pohybovať s vaším invalidným vozíkom. Prenášanie batožiny alebo potravín nebolo nikdy jednoduchšie.

Ľahko prístupné polstrované vrecko na tablety a notebooky znamená, že prejdete cez letiskovú kontrolu rýchlo a efektívne.

  • Vyrobené z vysoko kvalitného polstrovaného balistického nylonu
  • Veľké viacsmerové kolesá sa ľahko otáčajú v každom smere aj cez prekážky.
  • Polstrované horné vrecko je ideálne pre fotoaparáty, notebooky alebo tablety a je na dosah, keď je pripevnené k invalidnému vozíku
  • Všetky priehradky používajú veľké, kvalitné zipsy YKK.
  • S voliteľnou penovou výplňou sa premení na ochranné puzdro pre vaše pomôcky.
  • Odporúčame chrániť tašky Phoenix Compact pred nečistotami, UV žiarením a dažďom pomocou voliteľného ochranného spreja.
  • Šírka: 42cm, dĺžka: 56cm, výška: 25cm
  • Váha: 4kg

 


Taška Phoenix Compact je dodávaná s univerzálnym adaptérom.

phoenix taška

Univerzálny adaptér sa používa na pripojenie tašky Phoenix Compact pre všetky invalidné vozíky. Používa sa tiež na vytvorenie kompatibility pre všetky skladacie invalidné vozíky a invalidné vozíky, ktoré nemajú kompatibilné tyče operadla v celom rade tašiek Phoenix Instinct.

Vyrobený z uhlíkových vlákien je veľmi ľahký a pevný a pri použití s ​​ergonomickými sedadlami sa ohne do požadovaného tvaru.

Taška ALL-IN-ONE Compact

Compact je univerzálna taška na kolieskach najvyššej kvality vo veľkosti príručnej batožiny, ktorá je ideálna na pár nocí. Viaceré vrecká a prístupové body znamenajú, že môžete dočiahnuť svoje veci, keď je pripojená k vozíku. Dodáva sa s univerzálnym adaptérom z uhlíkových vlákien pre kompatibilitu s prakticky každým mechanickým invalidným vozíkom.
Ideálna na každodenné nosenie, alebo ako príručná batožina do lietadla.

phoenix bag set

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Phoenix Compact – taška za invalidný vozík”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.