Kočík JOSI-Wismi

Od2 762,00

JOSI-Wismi je viacúčelový kočík pre vaše obľúbené outdoorové aktivity vrátane cyklistiky, joggingu, lyžovania, turistiky a pod.

Popis

Kočík JOSI-Wismi je viacúčelový kočík pre vaše obľúbené outdoorové aktivity vrátane cyklistiky, joggingu, lyžovania, turistiky a pod. Je určený pre deti a dospievajúcich s komplexnými špeciálnymi potrebami. K dispozícii je široká škála vybavenia vrátane: bežeckého kolesa, posturálnych podpier a veľa ďalšieho. Teraz si môžete užívať outdoorové aktivity s celou rodinou! Štandardný integrovaný systém sedenia vyhovuje mnohým používateľom a je možné ho prispôsobiť pridaním komponentov, ako napríklad opierka hlavy, či klin a hrudné opierky, ktoré sa dajú použiť na ďalšiu stabilizáciu sedu.


Sedačka Wismi sa dodáva v 3 veľkostiach – kompletný zoznam rozmerov nájdete v technickej sekcii. Veľkosť small je vhodná pre používateľov s výškou do približne 1,2 metra, veľkosť medium do približne 1,5 metra a veľkosť large do približne 1,75 metra. Kočík JOSI-Wismi sa štandardne dodáva s podvozkom, strieškou, základným sedacím systémom s polstrovaným poťahom, 5-bodovými bezpečnostnými pásmi a 12,5″ terénnym pevným predným kolesom. Namiesto neho si môžete vybrať otočné predné koliesko, alebo si môžete zo zoznamu možností objednať obe. JOSI-Wismi sa vyrába na zákazku v Nemecku a je prispôsobený vašim individuálnym potrebám. Ďalšie špeciálne farby sú k dispozícii na požiadanie.

Vlastnosti

  • Viacúčelový kočík: buggy, jogger, príves na bicykel (voliteľný)
  • Jedinečný systém skladania
  • Odvezie vás kamkoľvek vrátane snehu
  • 5-bodový pás
  • Odpruženie
  • Integrovaný nastaviteľný systém sedadla a pomôcky na polohovanie (voliteľné)
  • Možnosť výberu farby: červená, zelená, modrá
  • K dispozícii sú 3 veľkosti – S, M a L
  • Teraz si môžete užívať outdoorové aktivity s celou rodinou
  • Vyrobené v Nemecku

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kočík JOSI-Wismi”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.