Hrudné pásy SPEX

Individuálna cena

Pásy pre všetkých užívateľov opierok SPEX, ktorí potrebujú zvýšenú fixáciu, alebo len pocit bezpečia pri používaní vozíka.

Popis

Tieto pásy sú doporučené pre všetkých užívateľov opierok SPEX, ktorí potrebujú zvýšenú fixáciu, alebo len pocit bezpečia pri používaní vozíka. Vďaka vodiacim úchytným prvkom, pásy neskĺzavajú z ramien a dá sa ideálne nastaviť ich pozícia.

uchyt pre pásy SPEX


 

hrudné pásy na vozík SPEX


 

Spex logo

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hrudné pásy SPEX”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • Chrbtová opierka SPEX

   Chrbtová opierka Spex pozostáva zo systému „kociek“, ktorý ju umožňuje na mieste prispôsobiť individuálnym potrebám.

  • Chrbtová opierka SPEX Super-Shape

   Supershape® je chrbtová opierka s nesmierne rozsiahlymi možnosťami prispôsobenia kontúrovania.

  • Chrbtová opierka SPEX Mantaray

   Mantaray predstavuje pevnú opierku s unikátnymi laterálnymi pelotami, ktoré sú výškovo, šírkovo aj uhlovo nastaviteľné, aby poskytli excelentnú stabilitu. Opierka ponúka komfort a chráni chrbticu.

  • Pevné bočné peloty

   Modulárne bočné peloty Spex poskytujú optimálnu podporu trupu pri zlepšovaní rovnováhy, držania tela a pohodlia. Vyberte si z rady výnimočných typov pelôt, ktoré vám pomôžu udržať užívateľa vo funkčnej polohe.