Pevné bočné peloty

Individuálna cena

Modulárne bočné peloty Spex poskytujú optimálnu podporu trupu pri zlepšovaní rovnováhy, držania tela a pohodlia. Vyberte si z rady výnimočných typov pelôt, ktoré vám pomôžu udržať užívateľa vo funkčnej polohe.

Popis

 

Pevné bočné peloty

Sú nastaviteľné na šírku a hĺbku.

Robustné, ale ľahké a pevné konzoly sú reverzibilné, aby poskytli dve možnosti dĺžky nosnej dosky. Konštrukcia konzoly obsahuje otvory pre nastaviteľnosť a jednoduchú inštaláciu.

Pevné bočné podpery Spex nemajú žiadne pohyblivé časti, tým je zabezpečená väčšia odolnosť a pevnosť. Sú vyrobené z robustného hliníka.

Je možné si vybrať z veľkého množstva rôznych typov podložiek.

Fixne peloty SPEX

 

 

 


 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pevné bočné peloty”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.