Sprchovacia podložka Bagnoletto

(podložka a tlaková nádoba)847,00

Poskytuje potešenie zo skutočného kúpeľa. Zaručuje väčšiu fyzickú aj psychickú úľavu a rieši hlavný cieľ, ktorým je včasná a efektívna hygiena.

-
-

Popis

BAGNOLETTO je inovatívny systém, ktorý poskytuje potešenie zo skutočného kúpeľa. Zaručuje väčšiu fyzickú aj psychickú úľavu a rieši hlavný cieľ, ktorým je včasná a efektívna hygiena. Ak sa staráte o osobu pripútanú na lôžko, určite viete, aký význam má fyzická a psychická pohoda a podpora normálnych biologických funkcií a každodenná starostlivosť o telo. Aj keď pacient nie je sebestačný, je nevyhnutné snažiť sa udržať jeho hygienické návyky nezmenené, podporovať očistu a hydratáciu. Kúpite priamo na našom eshope.


BAGNOLETTO je PVC fólia s vystuženými bočnými okrajmi, ktoré sa zdvihnú a zavesia na seba, aby vytvorili “nádobu”. Umiestňuje sa viac-menej rovnakým spôsobom ako pri výmene prestieradla s pacientom na lôžku. Operáciu uľahčujú úchytné popruhy.

Je to najlepšia alternatíva k tradičným pomôckam; je pohodlná, praktická, rýchla a zabezpečuje presné čistenie, čím znižuje stres obsluhy a nepohodlie postihnutej osoby.

  • Môže sa používať priamo na lôžku pacienta, čím sa zabráni akejkoľvek nesprávnej manipulácii s pacientom
  • Ponúka všetky výhody kompletného kúpeľa
  • Zlepšuje kvalitu starostlivosti a hygienickej prevádzky
  • Umožňuje použitie tečúcej vody v akýchkoľvek podmienkach
  • Nepotrebuje elektrickú energiu
  • Vhodný pre akýkoľvek typ lôžka (aj bez bočníc)
  • Rýchle a jednoduché použitie

 


Návod na použitie nájdete tu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sprchovacia podložka Bagnoletto”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.