QUICKIE Q100 (ovládanie pre doprovod) – nový model

3 470,00

Kompaktný el. vozík Q100 s ovládaním pre doprovod a centrálnou stupačkou.

Popis

K dispozícii je nový model kompaktného el. vozíka Q100, ktorý je absolútne nepoužívaný a bez poškodenia. Nižšie sú uvedené konkrétne špecifikácie s tým, že na výrobok sa vzťahuje plná záruka 2 roky (6 mesiacov na batérie).

Pre rezerváciu a ďalšie informácie kontaktujte info@letmo.sk prípadne tel. 0800 194 984.

 • farba akcentov – zelená
 • chrbtová opierka Sedeo Lite
 • rýchlosť 6 km/h
 • elektronika VR2
 • duálne ovládanie (aj pre doprovod)
 • nosnosť 125 kg
 • šírka podvozku iba 54 cm!
 • centrálna stupačka
 • pôvodná cena 3.940 €

Quickie Q100

QUICKIE Q100 je nový ultrakompaktný elektrický vozík.

Vďaka úzkej základni a malému polomeru otáčania sa aj to najmenšie miesto bude zdať veľké. Q100 R sa pohodlne zmestí do výťahov a iných krátkych priestorov, a to bez kompromisu v stabilite. Bez námahy odbočte do úzkych chodieb, kuchýň a iných obmedzených priestorov bez nutnosti komplikovaných manévrov.


SMART Base technology

S Q100 bolo našou víziou vytvoriť vozík pre vonkajšie aj vnútorne použitie. Nájsť perfektnú kombináciu si vyžaduje dlhé testovanie. To je presne to, čo sme urobili – so SMART BASE TECHNOLOGY.

Výsledkom je QUICKIE Q100 R. Kompaktný elektrický vozík, ktorý poskytuje tú najlepšiu trakciu, stabilitu a dokonca aj schopnosť stúpania do výšky až 100 mm.


Kompaktná obratnosť – šírka základne od 540 mm a priemer otáčania od 1600 mm.

Vonkajší výkon – Starostlivo vypočítané rozmery podvozku poskytujú najlepšiu trakciu a stabilitu vonku. Batérie (55 Ah) sú pripravené až na 31 km dobrodružstva.

Štýlovo praktický – minimalistický dizajn kontrastujúci s elegantným čiernym rámom. Vytvorte si osobný výber pomocou žiarivých farebných prvkov.


Model Q100 R poskytuje stabilnú jazdu po mestských cestách a je ideálny aj pre výlety. Q100 je ľahké zdvihnúť dovnútra a von z vášho auta (pri hmotnosti 95 kg).

Ultra-kompaktný podvozok Q100 môže ísť tam, kde sa iné vozíky nebudú hodiť – takže ani pri úzkych chodníkoch alebo stoloch vo vašej obľúbenej kaviarni nebude mať problém s neuveriteľne úzkou šírkou 540 mm.

S polomerom otáčania iba 1600 mm sa môžete bez námahy otáčať v úzkych chodbách, kuchyniach a iných obmedzených priestoroch bez nutnosti komplikovaných manévrov. Jazda aj v najužších priestoroch je hračka.

Stupačky a ovládač sa tiež môžu odklopiť, takže Q100 R sa môže priblížiť ešte bližšie k objektom, ako sú stoly, toaleta atď.


Špecifikácia

 • Uhol opierky: 0, 4, 8 a 12 stupňov
 • Uhol sedadla: 0, 3 a 6 stupňov
 • Šírka sedadla: od 430 do 500 mm
 • Voliteľná výška sedadla: od 450 mm
 • Výška lakťovej opierky: 230 – 305 mm

Model Q100, je “špecialistom” na verejnú dopravu. Je tak kompaktný a ovládateľný! Pripravený pre električky, autobusy a vlaky. Radšej cestujete autom? Q100 R môže byť kompaktne uložený v kufri alebo použitý ako sedadlo pri cestovaní.


Unikátna technológia novej generácie
S cieľom pokračovať v inovácii modelu Q100 R sme vyvinuli celý rad nových možností a príslušenstva.

Centrálna stupačka
Nové možnosti uchytenia na stred zmenšujú polomer otáčania o 10 cm, čo prináša ešte intuitívnejšiu manévrovateľnosť v interiéri bez zníženia vonkajšieho výkonu.

Komfortná opierka SEDEO LITE
Použite nový pohodlný chrbát SEDEO LITE pre väčšiu posturálnu podporu a pohodlnú jazdu.


Návod na použitie nájdete tu

Q100 obrázok

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q100 (ovládanie pre doprovod) – nový model”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.