BREEZY Cirrus G5 – nový

2 170,00

Multifunkčný invalidný vozík BREEZY Cirrus G5 bol navrhnutý s ohľadom na potreby klientov a ich opatrovateľov tak, aby im poskytoval maximálne pohodlie a flexibilitu.

Popis

K dispozícii je nový model plne polohovateľného vozíka BREEZY Cirrus G5. Nižšie sú uvedené konkrétne špecifikácie s tým, že na výrobok sa vzťahuje plná záruka 2 roky. (Pôvodná cena 3.096 €.)

Pre rezerváciu a ďalšie informácie kontaktujte info@letmo.sk prípadne tel. 0800 194 984.

 • šírka sedačky: 45 cm
 • hĺbka sedačky: 48 cm
 • kotviace body na prepravu v aute
 • jednoduché ovládanie náklonu
 • odnímateľné uhlovo nastav. odklopné stupačky
 • nadštandardné polstrovanie stupačiek
 • náklon chrbtovej opierky: 0° – 35°
 • náklon sedu: 0° – 33°

BREEZY Cirrus G5

Multifunkčný invalidný vozík BREEZY Cirrus G5 bol navrhnutý s ohľadom na potreby klientov a ich opatrovateľov tak, aby im poskytoval maximálne pohodlie a flexibilitu.

Cirrus G5 ponúka ľahko nastaviteľný sed v priestore a možnosť jednoducho meniť rozloženie hmotnosti v priebehu celodenného pobytu na vozíku.


Možnosť nastavenia náklonu

S možnosťou  nastavenia 33º náklonu sedu a 35° náklonu chrbtovej opierky, Breezy Cirrus G5 poskytuje jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zmeniť polohu po celý deň – všetko je možné nastaviť, zatiaľ čo užívateľ sedí na invalidnom vozíku bez nutnosti akýchkoľvek nástrojov na nastavenie!

Ľahký presun

Jednoduché ovládanie posuvného sedadla pre bezpečný a jednoduchý presun do a z polohovacieho vozíka. Posunutím sedadla dozadu je užívateľ správne umiestnený v invalidnom vozíku, čím sa znižuje potreba namáhavého zdvíhania.

Viaceré možnosti nastavenia

 • posuvné sedadlo
 • jednoduché ovládanie náklonu
 • odnímateľné odklopné stupačky

Breezy Cirrus G5 je navrhnutý tak, aby poskytoval množstvo možností nastavenia prostredníctvom širokej škály vstavaných prvkov a voliteľného príslušenstva.

Kľúčom je pohodlie!

Breezy Cirrus G5 poskytuje vysokú úroveň pohodlia v kombinácii s množstvom možností nastavenia vrátane pohodlného poťahu, odklopných podrúčok a uhlovo nastaviteľných stupátok, aby poskytol optimálnu oporu a pohodlie po celý deň.


 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BREEZY Cirrus G5 – nový”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.