Odklopné stupačky – 70° alebo 80°

Stupačky majú uvoľňovaciu západku, ktorú je možné vodorovne tlačiť alebo ťahať na sklopenie stupačiek dovnútra alebo von.

Popis

Stupačky na vozíku Xenon majú uvoľňovaciu západku, ktorú je možné vodorovne tlačiť alebo ťahať pre jednoduchšie použitie. To znamená, že západku je možné stlačiť alebo potiahnuť v smere, ktorým sa potrebuje sklopiť stupačky dovnútra alebo von. Xenon je jedným z našich špičkových mechanických vozíkov. Stupačky na vozíku Xenon sú našou najsilnejšou a najrobustnejšou ponukou a sú dostupné na všetkých našich ďalších vozíkoch ako 70° alebo 80°.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Odklopné stupačky – 70° alebo 80°”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.