Multifunkčný neoprénový fixačný pás

136,00

Viacúčelový neoprénový pás, ktorý umožňuje rozličné použitie, ako je polohovanie hrudníka alebo nôh.

Popis

Multifunkčný neoprénový fixačný pás od Kinetic Balance je rýchlo a ľahko aplikovaný a nemusí byť pripevnený k vozíku. Pás je flexibilný, upevniteľný suchým zipsom a jeho viacúčelový charakter umožňuje rozličné použitie, ako je polohovanie hrudníka alebo nôh.


Kinetic Balance sa venuje fixačným pomôckam od roku 2004. Produkty Kinetic Balance sú prevedené do najmenších detailov a na rozdiel od konkurencie,  sú unikátne vďaka jedinečným funkciám. Spĺňajú najnovšie štandardy. Výroba sa neustále zdokonaľuje a zameriava na prevedenie, vzhľad ale aj pocit.

  • V súlade so smernicou 93/42/EEC
  • Vyrobené z kvalitného vápencového neoprénu
  • Vodeodolné materiály
  • Rozmer: 128 x 10 cm

 


Viac informácií o abdukčných popruhoch a ostatných fixačných pomôckach Kinetic Balance Vám poskytneme na: info@letmo.sk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Multifunkčný neoprénový fixačný pás”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.