Multifunkčný neoprénový fixačný pás

136,00

Viacúčelový neoprénový pás, ktorý umožňuje rozličné použitie, ako je polohovanie hrudníka alebo nôh.

Popis

Multifunkčný neoprénový fixačný pás od Kinetic Balance je rýchlo a ľahko aplikovaný a nemusí byť pripevnený k vozíku. Pás je flexibilný, upevniteľný suchým zipsom a jeho viacúčelový charakter umožňuje rozličné použitie, ako je polohovanie hrudníka alebo nôh. Kúpite priamo na našom eshope.


Kinetic Balance sa venuje fixačným pomôckam od roku 2004. Produkty Kinetic Balance sú prevedené do najmenších detailov a na rozdiel od konkurencie,  sú unikátne vďaka jedinečným funkciám. Spĺňajú najnovšie štandardy. Výroba sa neustále zdokonaľuje a zameriava na prevedenie, vzhľad ale aj pocit.

  • V súlade so smernicou 93/42/EEC
  • Vyrobené z kvalitného vápencového neoprénu
  • Vodeodolné materiály
  • Rozmer: 128 x 10 cm

 


Viac informácií o abdukčných popruhoch a ostatných fixačných pomôckach Kinetic Balance Vám poskytneme na: info@letmo.sk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Multifunkčný neoprénový fixačný pás”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.