Držiak hlavovej opierky Stylo 260

Nekonečná nastaviteľnosť aj v tých najzložitejších situáciách.

Popis

Nekonečná nastaviteľnosť aj v tých najzložitejších situáciách!

Stylo 260 je skonštruované tak, aby ponúkalo dokonalú a bezkonkurenčnú nastaviteľnosť, ktorá vyhovuje aj najkomplexnejším potrebám polohovania hlavy. S jednoduchým nastavením a intuitívnym dizajnom prináša jednoduchosť aj do tých najzložitejších prípadov.

Podobne ako v prípade Stylo 160, aj pri Stylo 260 používanie dvojitých guľových kĺbov znamená, že opierku hlavy je možné orientovať tam, kde je potrebná optimálna podpora, a to prostredníctvom dostupného sklonu 45°; spojený je dvoma kĺbmi, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti pohybu hore a dole, nastavením dopredu a dozadu. Navyše ponúka neuveriteľný dosah s dĺžkovo nastaviteľnými článkami.

K dispozícii je možnosť odklopenia, aby sa prenosy uľahčili.

Stylo 260 je schválené na prepravu.


 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Držiak hlavovej opierky Stylo 260”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.