Držiak hlavovej opierky Stylo 160

Pre jednoduché, ale nastaviteľné a prispôsobiteľné riešenie polohovania hlavy.

Popis

Pre jednoduché, ale nastaviteľné a prispôsobiteľné riešenie polohovania hlavy.

Stylo 160 je navrhnuté tak, aby dosiahlo to najlepšie z oboch svetov: jednoduchosť aj nastaviteľnosť.

Použitie dvojitých guľových kĺbov znamená, že opierku hlavy je možné orientovať tam, kde je potrebná optimálna podpora, a to prostredníctvom dostupného sklonu 45°; vďaka dvom kĺbom ponúka Stylo 160 nekonečné možnosti pohybu hore a dole, aj nastavenie dopredu a dozadu. Výrobok je mimoriadne všestranným mechanizmom, ktorý umožňuje skutočné nastavenie polohy hlavovej opierky a vytvára riešenie, ktoré je úplne prispôsobiteľné používateľovi.

K dispozícii je možnosť odklopenia, aby sa prenosy uľahčili.

Držiak hlavovej opierky Stylo 160 je schválený na prepravu.


Stylo 160 je určené pre jednotlivca, ktorý:

  • má zvýšené hrudné alebo bedrové zakrivenie chrbtice, a preto vyžaduje, aby bola opierka hlavy umiestnená ďaleko od chrbtovej opierky
  • má rotáciu alebo bočnú flexiu trupu a môže vyžadovať, aby bola opierka hlavy umiestnená na určitom mieste, excentricky posunutá od chrbtovej opierky

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Držiak hlavovej opierky Stylo 160”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.