Chodítko Gemino 30 Walker – s lakťovým úchopom

Doplatok pacienta od 597 €

Chodítko s lakťovým úchopom. Ľahký a moderný dizajn, inovatívna funkčnosť, vysokokvalitné materiály pre jednoduché a bezpečné používanie.

Od597,00
0 €
od 597 €

Popis

Odľahčené chodítko

Hľadáte ľahké chodítko, ktoré vyniká? Kvalitná pomôcka pre chôdzu, ktorá predčí vaše očakávania, pokiaľ ide o pohodlie a bezpečnosť? Potom nehľadajte nič iné ako Gemino 30. Chodítko ponúka množstvo praktických doplnkov, ktoré sa hodia pre váš aktívny život.

 


 

Ocenený dizajn

Gemino 30 nie je len pomôckou pri chôdzi. Gemino 30 získalo ocenenia uznávané medzinárodnými dizajnérskými inštitúciami, ako napríklad reddot a iF. Ľahký a moderný dizajn, inovatívna funkčnosť, vysokokvalitné materiály pre jednoduché a bezpečné používanie.

 

 

 

 

 


Pohodlná chôdza

Ľahké chodítko Gemino 30 je navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a radosť. Vďaka jednoduchému nastaveniu výšky s funkciou pamäte sú ergonomické rukoväte vždy v správnej polohe. Keď je čas na prestávku, môžete bezpečne sedieť na priestrannom sedadle. Máte veľa vecí, ktoré potrebujete uniesť? Stačí použiť praktickú tašku. Jedinečný systém “fold-and-click” umožňuje jednoduché skladanie a skladovanie. A vedeli ste, že môžete aj bezpečne manévrovať na tesných miestach, keď je vaše chodítko čiastočne zložené?


Maximálna bezpečnosť

Kamkoľvek idete, budete sa cítiť istí na 100 %.  Stabilný rám chodítka a vynikajúce brzdy, zaručujú maximálnu bezpečnosť. Ľahko prekonáte obrubníky alebo prahy, zatiaľ čo ochranné bočné nárazníky vám pomôžu vyhnúť sa prekážkam. Chodíte v noci? Šesť integrovaných reflektorov na všetkých stranách vás dobre osvetlí v tme. Pre zvýšenú bezpečnosť môžete pridať voliteľné svetlo.

 

 

 


Jednoduchá personalizácia

Chodítko Gemino 30 sa dodáva v troch veľkostiach rámu (30, 30M a 30S) a samozrejme ponúka úplné prispôsobenie. Môžete pridať aj ľubovoľné príslušenstvo. Vhodná taška, praktický držiak alebo pohodlná podpora chrbta. Užite si chôdzu so svojím Geminom 30.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chodítko Gemino 30 Walker – s lakťovým úchopom”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.