Chodítko Gemino 20

Doplatok pacienta od 215 €

Ľahké a funkčné chodítko, ktoré vyzerá skvele! Vďaka svojmu unikátnemu systému sklápania sa rýchlo sklopí na kompaktnú veľkosť pre ľahké skladovanie a transport.

Od215,00
0 €
od 215 €

Popis

Odľahčené chodítko

Hľadáte kvalitné chodítko, ktoré ponúka vysokú kvalitu za rozumné peniaze? Potom je Gemino 20 správna voľba. Chodítko je ľahké, spoľahlivé a vyzerá skvele. Vďaka svojmu unikátnemu systému sklápania sa rýchlo sklopí na kompaktnú veľkosť pre ľahké skladovanie a transport. A samozrejme ponúka stabilnú a ľahkú chôdzu.


 

Pohodlné a jednoduché používanie

Pohodlná chôdza v interiéri aj exteriéri, to je to, čo môžete očakávať od tohoto ľahkého chodítka. Jednoduchá manipulácia a vynikajúca manévrovateľnosť aj v zloženej polohe. Vďaka nastaveniu výšky s pamäťovou funkciou sú rukoväte vždy v správnej polohe. A keď je čas na prestávku, môžete bezpečne sedieť na priestrannom sedadle.


Jednoduché skladovanie a transport

Unikátne chodítko Gemino 20 umožňuje jednoduché skladovanie, prepravu a váži len 7,1 kg. Ak máte obmedzený úložný priestor, všetko, čo musíte urobiť, je znížiť ho na najnižšiu pozíciu.

 

 

 

 


Bezpečnosť

Inteligentný dizajn a kvalitné materiály zabezpečujú veľmi pevnú konštrukciu rámu s maximálnou užívateľskou hmotnosťou až 150 kg. Protišmykové rukoväte a ľahko ovládateľné brzdy zlepšujú bezpečnú chôdzu. Ľahko prekonáte obrubníky a so šiestimi integrovanými reflektormi ste dobre viditeľní, dokonca aj v tme.

 

 

 

 


 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chodítko Gemino 20”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.