Predĺžená záruka na rám a kríž Vášho vozíka

 • Domov
 • Predĺžená záruka na rám a kríž Vášho vozíka

Zaregistrujte si Vašu predľženú záruku

Na vozíky Brezy UniX, Style, BasiX, RubiX a RelaX môžete teraz získať o rok predĺženú záruku na rám a kríž (t. j. nosné prvky vozíka).
Vďaka tomu sa na tieto kľúčové (a nákladné) komponenty vzťahuje trojročná záruka.

Stačí, ak nižšie vyplníte základné identifikačné údaje svojho vozíka a pracovníci spoločnosti Letmo sa postarajú o registráciu všetkého potrebného.
Tieto údaje zostávajú kompletne uložené u dovozcu na Slovensko (Letmo SK) a nebudú poskytnuté žiadnej inej strane. Vaše údaje tak zostanú v absolútnom bezpečí.

 

Poznámka: Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vášho vozíka, ak nebol správne nastavený alebo ak potrebujete iné príslušenstvo, môžete použiť aj tento formulár (pole s poznámkou na konci formulára).


  Pobočky Letmo

  slovakia
  Teplická 107a
  921 01 Piešťany
  Solivarská 28
  080 05 Prešov-Solivar
  Medený Hámor 5
  974 01 Banská Bystrica

  Veľmi radi vás uvidíme v jednej z našich pobočiek. Naše pobočky slúžia zároveň ako showroom množstva produktov a servisné stredisko pre vaše vozíky. 

  Chcete si prísť pozrieť a vyskúšať vozík? Potrebujete servis pre váš aktuálny vozík? Potrebujete poradiť pri výbere doplnkov pre váš vozík?

  Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre vysokokvalitný výrobok SUNRISE MEDICAL.

  Pre spoločnosť Sunrise Medical je veľmi dôležité, aby sme mali dobré vzťahy s našimi zákazníkmi. Radi vás informujeme o novinkách a aktuálnom vývoji v našej spoločnosti. Udržiavať blízky vzťah so zákazníkmi znamená: rýchly servis, čo najmenej byrokracie a úzka spolupráca so zákazníkmi. Keď potrebujete náhradné diely alebo príslušenstvo, alebo ak máte len otázku týkajúcu sa vášho invalidného vozíka – sme tu pre vás.
  Chceme, aby ste boli s našimi výrobkami a službami spokojní. Neustále pracujeme na ďalšom vývoji našich výrobkov. Z tohto dôvodu môže dôjsť k zmenám v našej palete výrobkov, pokiaľ ide o tvar, technológiu a vybavenie.

  Mohlo by sa hodiť k Vášmu vozíku

  Prídavný pohon R20 

   

  • nosnosť: 190 kg (užívateľ+vozík)
  • hmotnosť: iba 4,5 kg

  Prídavný elektrický pohon určený pre doprovod vozičkára.

  Hoci nie je hradený zo zdravotného poistenia, jeho výhody túto skutočnosť viac než zatieňujú.

   

  Doska na presun 

  • nosnosť: 190 kg (užívateľ+vozík)
  • hmotnosť: iba 4,5 kg

  Prídavný elektrický pohon určený pre doprovod vozičkára.

  Hoci nie je hradený zo zdravotného poistenia, jeho výhody túto skutočnosť viac než zatieňujú.