Príbeh spoločnosti RGK, hrdého britského výrobcu, sa začal v roku 1988 po dopravnej nehode, ktorá zmenila život jej spoluzakladateľom Russelovi Simmsovi a Gregovi Edemovi. Keď našli spoločný záujem o basketbal na vozíku, uvedomili si, ako ich vozík môže obmedzovať v pohodlí aj výkonnosti. Tak sa zrodila spoločnosť RGK.

Z túžby vytvoriť invalidný vozík, ktorý je ručne vyrobený tak, aby vám presne sedel. Invalidný vozík, ktorý je vyrobený na mieru nielen na ihrisko, ale aj do každodenného života. Netušili, aký veľký vplyv bude mať ich vízia na ich životy, životy iných a športové úspechy mnohých športovcov na celom svete. Spoločnosť RGK, ktorá je svetovým lídrom v oblasti invalidných vozíkov vyrábaných na mieru, je hrdá na to, že rešpektuje vašu individualitu a vytvorí vám dokonalý invalidný vozík. Je to naša vášeň a je to dôvod, prečo robíme to, čo robíme.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • RGK Shark RS

  Handbike QUICKIE Shark RS je určený na špičkové výkony a preteky.

 • RGK Shark RT

  Handbike Shark RT je určený na rekreačnú turistiku.

 • RGK Danza

  Pevný a ľahký tanečný vozík vyrobený na mieru, pre rôzne typy tancov a tanečných zoskupení.

 • RGK Grand Slam

  Najpokročilejší tenisový invalidný vozík, ktorý je k dispozícii na trhu.

 • RGK Elite X

  Elite X je dokonalou kombináciou nových technológií a materiálov. Jadrom tohto vozíka je jedinečná, priekopnícka os z uhlíkových vlákien a konštrukcia podvozku TRI-FRAME, vďaka ktorej je výrazne tuhší a ľahší.