Príbeh spoločnosti RGK, hrdého britského výrobcu, sa začal v roku 1988 po dopravnej nehode, ktorá zmenila život jej spoluzakladateľom Russelovi Simmsovi a Gregovi Edemovi. Keď našli spoločný záujem o basketbal na vozíku, uvedomili si, ako ich vozík môže obmedzovať v pohodlí aj výkonnosti. Tak sa zrodila spoločnosť RGK.

Z túžby vytvoriť invalidný vozík, ktorý je ručne vyrobený tak, aby vám presne sedel. Invalidný vozík, ktorý je vyrobený na mieru nielen na ihrisko, ale aj do každodenného života. Netušili, aký veľký vplyv bude mať ich vízia na ich životy, životy iných a športové úspechy mnohých športovcov na celom svete. Spoločnosť RGK, ktorá je svetovým lídrom v oblasti invalidných vozíkov vyrábaných na mieru, je hrdá na to, že rešpektuje vašu individualitu a vytvorí vám dokonalý invalidný vozík. Je to naša vášeň a je to dôvod, prečo robíme to, čo robíme.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • RGK Octane Sub4

  Titánový vozík s pevným rámom a garantovanou prepravnou hmotnosťou (bez kolies) pod 4 kg.

 • RGK Octane FX

  Titanový vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom. Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore.

 • RGK Tiga FX

  Hliníkový vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom. Cestujete lietadlom? Máte malé auto? Žiadny problém! Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore.

 • RGK Tiga

  Ultraľahký napevno zvarený hliníkový vozík bez kompromisov. Vďaka konštrukcii kopírujúci vaše telo sa stáva vašou súčasťou a okamžite reaguje na každý váš pohyb.

 • RGK Hilite XTR

  Titánový vozík, na ktorom si môžete prvýkrát vyskúšať výrobu “úplne na mieru”. Základný model radu vozíkov RGK.

 • RGK Danza

  Pevný a ľahký tanečný vozík vyrobený na mieru, pre rôzne typy tancov a tanečných zoskupení.