Príbeh spoločnosti RGK, hrdého britského výrobcu, sa začal v roku 1988 po dopravnej nehode, ktorá zmenila život jej spoluzakladateľom Russelovi Simmsovi a Gregovi Edemovi. Keď našli spoločný záujem o basketbal na vozíku, uvedomili si, ako ich vozík môže obmedzovať v pohodlí aj výkonnosti. Tak sa zrodila spoločnosť RGK.

Z túžby vytvoriť invalidný vozík, ktorý je ručne vyrobený tak, aby vám presne sedel. Invalidný vozík, ktorý je vyrobený na mieru nielen na ihrisko, ale aj do každodenného života. Netušili, aký veľký vplyv bude mať ich vízia na ich životy, životy iných a športové úspechy mnohých športovcov na celom svete. Spoločnosť RGK, ktorá je svetovým lídrom v oblasti invalidných vozíkov vyrábaných na mieru, je hrdá na to, že rešpektuje vašu individualitu a vytvorí vám dokonalý invalidný vozík. Je to naša vášeň a je to dôvod, prečo robíme to, čo robíme.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

  • RGK Octane FX

    Titanový vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom. Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore.

  • RGK Tiga FX

    Hliníkový vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom. Cestujete lietadlom? Máte malé auto? Žiadny problém! Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore.

  • RGK Danza

    Pevný a ľahký tanečný vozík vyrobený na mieru, pre rôzne typy tancov a tanečných zoskupení.