Nevyhnutnou súčasťou zdravia a správneho fungovania tela každého z nás je pohyb. Pre tých, ktorí ho nemôžu vykonávať buď vôbec, alebo v dostatočnej miere sami, ponúkame niekoľko liečebných pohybových prístrojov MOTREN a MOTOMED. Sú vhodné na pohybovú liečbu dolných a horných končatín pri celej rade zdravotných indikácií.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Motren Duo 1

  Motren Duo 1 je ponúkaný v troch prevedeniach. Je určený na súbežné precvičovanie dolných a horných končatín pomocou motora. Cvičiť je možné tak pasívne, ako aj aktívne.

 • Motren Duo 2 s dotykovou obrazovkou

  MOTREN Duo 2 je určený na precvičovanie dolných a horných končatín zvlášť (nie naraz).

 • Motren Duo 3

  Motren Duo 3 je určený na precvičovanie dolných alebo horných končatín v sede, alebo v ľahu, pre deti od troch rokov do dospelosti. Je uvádzaný do pohybu elektromotorom. Vysoká variabilita prístroja umožňuje vykonávať cvičenie v piatich rôznych pozíciách.

 • Motren Solo

  Je určený na precvičovanie dolných končatín a uvádzaný do pohybu elektromotorom. Je vybavený sklopne nastaviteľnými riadidlami na pridržiavanie cvičiaceho. Elektromotor je riadený počítačom vybaveným niekoľkými funkciami.

 • Rotren Solo

  Je určený na precvičovanie pasívnych dolných končatín silou paží cvičiaceho. Prístroj je vhodný tiež na posilnenie ľavej/pravej polovice tela po mozgových príhodách.